Po urodzeniu dziesiątego syna, myślała, że już nic jej nie zaskoczy. Jednak los miał wobec niej zupełnie inne plany

Po urodzeniu dziesiątego syna, myślała, że już nic jej nie zaskoczy. Jednak los miał wobec niej zupełnie inne plany Źródło: facebook.com

Syn miał być ostatnim dzieckiem w życiu brytyjskiej mamy. Wierząca i bardzo prorodzinna Alexis wraz ze swoim mężem Davidem postanowiła mięć jak najliczniejsze potomstwo. Jak się okazało, los miał dla niej ogromną niespodziankę.

Dziesiąty syn był wielką radością dla Alexis i Davida. Para bardzo chciała mieć dziesiąte dziecko, stąd też podjęli się powiększenia swojej rodziny. Para nie spodziewała się jednak, że chłopiec nie będzie ostatnim ich potomkiem. Zaledwie kilka miesięcy po porodzie dziecka, kobieta znów dowiedziała się o ciąży. O ile jedenasta ciąża może być wyzwaniem, o tyle takiego jej rozwiązania nie mógł się spodziewać nikt.

Syn nie był ostatnim dzieckiem. Niesamowita historia z Wielkiej Brytanii

Alexis była zaskoczona tym, że znów jest w ciąży. 39-letnia kobieta bała się, że jej dziecko z powodu wieku nie będzie takie, jak reszta jej dzieci. Miała rację: jak się okazało, 11. dzieckiem w końcu była dziewczynka. Kobieta, która nie chciała sprawdzać płci swojego dziecka, myśląc, że przyjdzie jej wychowywać kolejnego chłopca, była w szoku. Los miał wobec niej wyjątkowo przewrotny plan.

Na świat przyszła jasnowłosa dziewczynka. Rodzina zastanawiała się, jak to możliwe  - w końcu do tej pory wychowywali wyłącznie ciemnowłosych synów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina w końcu w komplecie

Alexis, która sama nie wierzyła w takie rozwiązanie swojej ciąży, jest bardzo podekscytowana możliwością wychowywania córeczki. Jak sama mówi, jest przekonana, że dziecko nada całej rodzinie nowej energii, a sama dziewczynka będzie oczkiem w głowie swojego licznego rodzeństwa.

- Nasza rodzina jest w końcu kompletna - mówi podekscytowana mama.

Dzisiaj grzeje: 1. Pijani rodzice jechali z dzieckiem samochodem. Zrobiono im zdjęcie. Ten widok mrozi krew w żyłach
2. Byli na ostatniej prostej w drodze na wesele. Jest ofiara śmiertelna, dwie kolejne osoby są w stanie ciężkim

Nie da się ukryć, że mała dziewczynka jest prawdziwą niespodzianką, a jej rodzice żartują nawet, że musieli spłodzić 10 chłopców, aby doczekać się jednej córeczki. Jak sami jednak twierdzą, było warto.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Gwiazdor Polsatu wziął ślub ze znaną aktorką! Fani są w szoku, nikt nie miał o tym pojęcia
  3. Rodzina dokonała zatrważającego odkrycia w domu zmarłego lekarza. Znaleźli ponad 2 tysiące martwych płodów
  4. Domowy chleb smakuje zupełnie inaczej niż ten ze sklepu. Rewelacyjny i prosty przepis, już zawsze będziesz z niego korzystać
  5. Kasia Cichopek podjęła kluczową decyzję. Chodzi o jej dzieci

Źródło: TopNiusy

Następny artykuł