2-letni chłopiec chciał założyć sukienkę na ślub. Reakcja jego matki wprawia w osłupienie

2-letni chłopiec chciał założyć sukienkę na ślub. Reakcja jego matki wprawia w osłupienie Źródło: facebook.com/joanna.mcewan.3

Syn chciał założyć na ślub swojej mamy sukienkę. To niecodzienne, by chłopiec aż tak uparł się na noszenie kreacji przeznaczonej dla dziewczynek. Mama mogła zareagować tylko w jeden właściwy sposób i doskonale to uargumentowała.

Kiedy syn dowiedział się, że jego mama bierze ślub, postanowił założyć na to ważne wydarzenie sukienkę. Niektórym może nie mieścić się to w głowie, że mały chłopiec pragnie ubierać się jak dziewczynka. Jego mama zareagowała niesamowicie.

Jej syn nie widział siebie w garniturze. Uparł się, by założyć sukienkę

Joanna Minuzzo ma 39 lat i postanowiła poślubić swojego wieloletniego partnera. Trójka jej dzieci cieszyła się szczęściem kobiety i wyobrażały sobie mamę jako księżniczkę w bajecznej sukni. Obie córki kobiety nie mogły doczekać się momentu sypania kwiatków i ryżu. Z kolei syn kobiety wydawał się być zamyślony.

Chłopiec wymyślił, że chce założyć bluzkę z Myszką Minnie, ale potem zadecydował, że chce podobnie jak jego siostry założyć tiulową sukienkę. 2-latek miał jeszcze do wyboru tradycyjny garnitur oraz kilt z racji tego, że jego mama pochodzi ze Szkocji, choć aktualnie cała rodzina mieszka w Australii. Kiedy poprosił mamę o sukienkę, ta powiedziała "nie".

Mama chłopca wygłosiła argument nie do podważenia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama chłopca potem zaczęła myśleć nad tym, czy nie pozwolić synowi założyć sukienki. Widziała, że jest bardzo szczęśliwy, gdy ją nosi, a ona nie chciała sprawiać mu przykrości. Gdyby nosił cały dzień garnitur, na pewno by cierpiał. Na tydzień przed uroczystością Joanna pożyczyła od przyjaciela piękną, niebieską tiulową piosenkę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy tata pojechał gasić pożar, jego dzieci umierały w płomieniach. A wszystko przez głupi kawał

2. Dowód osobisty. Nowe rozwiązanie nie pozwoli Ci zapomnieć o konieczności jego wymiany

- Wychowuję dzieci, które czują się wystarczająco bezpieczne, aby być wierne temu, kim naprawdę są. Mamy pokolenie dorosłych, którzy zbyt boją się być sobą z obawy przed osądzeniem. Chcę, aby moje dzieci wiedziały, że jedyna opinia o nich, która się liczy, to ich własna opinia. Moje dzieci mi ufają, mogą przyjść do mnie, gdy mają problemy i wiedzą, że ich nie osądzę - powiedziała dziennikarzom Joanna.

Śmiała się również z pytań znajomych, czy nie boi się, że jej dziecko zostanie gejem? Ona jest zdania, by pozwolić dziecku wyrażać siebie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Aktorka "Barw Szczęścia" wzięła ślub ze znanym siatkarzem! Na liście gości Lewandowska i masa innych gwiazd
  2. Pan młody został kompletnie upokorzony. Gdy pokazał zdjęcie żony, wylało się na niego wiadro pomyj, ludzie nie wierzą, że ją poślubił
  3. Tuż przed weselem chciała pozbyć się wzdęcia. Będzie tego żałować do końca życia, zrujnowała całą uroczystość w obrzydliwy sposób
  4. Bank Pekao wystosował pilny komunikat do klientów. Od jutra wielkie zmiany, możecie być zaskoczeni
  5. Miała jedne z najpiękniejszych ust świata. Cudowna kobieta umarła w makabryczny sposób

Źródło: Metro

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News