Niesamowite! 69-letni Cugowski przekazał radosną nowinę, rodzina świętuje

Niesamowite! 69-letni Cugowski przekazał radosną nowinę, rodzina świętuje Źródło: YouTube / Pyta Nie Błądzi

Syn Krzysztofa Cugowskiego sprawił całej rodzinie niemałą niespodziankę na święta. Jego ojciec, legendarny piosenkarz, jest wniebowzięty.

Najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego nie jest osobowością medialną. Jego starsi bracia Piotr i Wojciech poszli w ślady ojca i podobnie jak legendarny wokalista, obrali ścieżkę muzyczną. Natomiast najmłodszy, 21-letni Krzysztof Junior, który urodził się z drugiego małżeństwa, to indywidualista podążający własną drogą. 

Syn Cugowskiego przygotował dla ojca niezwykły prezent pod choinkę

Krzysztof Junior Cugowski przyszedł na świat z małżeństwa z drugą żoną piosenkarza, Joanną. Najmłodszy syn urodził się w 1998 roku. Młodzieniec studiuje aktorstwo teatralne na Uniwersytecie w Winchester:

 - Studiuję aktorstwo, to znaczy teatr w Anglii. Próbuję swoich sił może nie w muzyce, ale w podobnej branży. Nie chciałem być tym następnym bratem, który poszedł w muzykę, bo to byłoby pójście na łatwiznę - powiedział w 2018 roku w "Dzień Dobry TVN". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak się okazuje, w 2020 roku będziemy mogli zobaczyć go w produkcji Netflixa - "The Bridgefortons Series". Ale to nie koniec sukcesów Krzysztofa Juniora. 

Cugowski jest dumny, że 21-letni syn utrzymuje się sam

Najmłodszy syn, oprócz studiów aktorskich, pracuje w eleganckim salonie z modą męską. Pomaga dobierać klientom odpowiedni garnitur, marynarkę, koszulę czy dodatki. 

- (...) My się cieszymy z żoną, bo dzięki temu on ma szacunek dla pieniądza i wie, jak wygląda praca - mówi jego ojciec.

Dzisiaj grzeje: 1. Aleksandra Kwaśniewska się wygadała! Niechcący zdradziła wstydliwy sekret
2. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

Piosenkarz już nie może doczekać się Bożego Narodzenia, bo oprócz tego, że to jedna z nielicznych okazji, kiedy cała rodzina spędzi czas razem, Cugowski wie co dostanie na gwiazdkę: będzie to wymarzona marynarka, specjalnie wybrana przez najmłodszego syna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Zbigniew Boniek w żałobie. Prezes PZPN stracił najbliższą osobę, smutne doniesienia
  3. Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata
  4. Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji
  5. Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie

 Źródło: pomponik.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News