Ola zabiła 4 noworodki. Gdy zawiązywała worek, maluszek złapał ją za palec. Płacząc, zakopywała synka

Ola zabiła 4 noworodki. Gdy zawiązywała worek, maluszek złapał ją za palec. Płacząc, zakopywała synka Źródło: .

Syn Oli w ostatnich chwilach życia złapał swoją mamę za palec. Zalana łzami kobieta drżącymi rękami zawiązała worek, a potem ukryła go w ziemi. Musiała tak zrobić, chociaż nie chciała. Jej zeznania są przerażające.

Syn 28-letniej Oli został uduszony, podobnie jak trójka jego rodzeństwa. Mama podczas przesłuchań płakała, że nie chciała, by żadna z jej ciąż tak się zakończyła. Ogromnie się bała.

Syn został pochowany w zwykłym worku, pod drzewem, blisko domu

Ola pozbawiła życia 4 swoich dzieci tuż po ich urodzeniu. 28-letnia Aleksandra J. rodziła w wannie, a potem umieszczała noworodka w foliowych torbach. Kiedy już przestawał oddychać, chowała go w starym piecu. Po zbrodniach za każdym razem jak gdyby nigdy nic kładła się obok swojego pierworodnego synka. Kiedy wszystko wyszło na jaw, opinię publiczną zszokowały zeznania mamy dzieci.

- Nie pamiętam, czy się ruszał, czy oddychał, pamiętam tylko, że złapał mnie za palec, za prawy, wskazujący. Pamiętam jeszcze, że tak bardzo go przepraszałam, mówiłam do niego, płakałam. Związałam worek. Poczekałam aż się ściemni, poszłam pod jabłoń, bo lubię jabłka i chciałam, żeby mi o nim przypominały. Wzięłam gruby kijek, tam była kretowina i wiedziałam, że ziemia jest miękka. Rozkopałam ją, nie głęboko, popatrzyłam chwilę na worek, nie rozwijałam go i zakopałam. Położyłam na tym duży kamień - tak Aleksandra J. opisywała pogrzeb swojego syna.

Partner kobiety zarzekał się, że nie wie nic o jej ciążach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prokuratura stwierdziła, że działała pod presją swojego partnera, 38-letniego Dawida W. Po narodzinach pierwszego syna oświadczył, że nie chce mieć już więcej dzieci. Miał też rzekomo nie wiedzieć o żadnej z czterech ciąż. Aleksandra J. zeznawała, że nie chciała, aby którakolwiek z ciąż tak się zakończyła. Mama zabitych noworodków usłyszała 4 zarzuty zabójstwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
2. Doniesienia o tragedii w szkole są druzgocące. Niestety są ofiary śmiertelne i wielu rannych, zwołano pilną naradę dot. bezp. w rosyjskiej szkole

- Dawid o wszystkim wiedział, wiedział o każdej z czterech ciąż. Po urodzeniu pierwszego dziecka powiedział, że zabierze mi Daniela, a z każdym innym mam iść w cholerę - płakała w sądzie młoda kobieta.

Dawid W. usłyszał zarzut pomocnictwa w zbrodni. Był biologicznym ojcem wszystkich dzieci i okazało się, że musiał być obecny w domu lub w jego pobliżu przy co najmniej dwóch porodach. Para trafiła do aresztu, a 7-letnim synem pary, Danielem, opiekuje się babcia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy TRACĄ 500 plus na każde dziecko. Sytuacja będzie się tylko pogarszać
  2. Jak zaspokajają się księża? Seksualność duchownych nie jest prosta
  3. Latami ukrywała to przed mediami. Tuż przed ślubem mąż Edyty Górniak zrobił jej świństwo dużo gorsze od zdrady
  4. Ziścił się czarny scenariusz dla Tadeusza Rydzyka. Z jego radiem jeszcze nie było tak źle
  5. Mąż kupił jej BMW. Mężczyznom na parkingu udzieliła najbardziej kobiecej odpowiedzi świata


Źródło: Uwaga! TVN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News