Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć

Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć Źródło: Instagram/@malgorzataforemniak_

Syn byłego partnera i wieloletniego przyjaciela Małgorzaty Foremniak niespodziewanie pojawił się podczas bardzo ważnej dla niej uroczystości. To spotkanie musiało przywołać falę wspomnień.

Syn Darii Trafankowskiej, przyjaciółki Małgorzaty Foremniak, przyszedł na ślub jej córki Aleksandry. Z mężczyzną łączy ją bolesna historia, której wspomnienie musiało bardzo wpłynąć na to, jak odbierała wesele tak ważnej dla siebie osoby.

Syn Waldemara Dzikiego przyszedł na ślub córki Małgorzaty Foremniak

Waldemar Dziki był ostatnim mężczyzną, z którym Małgorzacie Foremniak udało się stworzyć stabilny związek. Poznali się na planie serialu "Na dobre i na złe" - ona była aktorką, on reżyserem. Waldemar Dziki był wówczas w związku z Darią Trafankowską, ale z Małgorzatą Foremniak połączył go tak gorący romans, że postanowił rozstać się z żoną. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sytuacji z pewnością nie ułatwiał fakt, że Daria Trafankowska była bliską przyjaciółką Małgorzaty Foremniak. Skandal uważnie śledzili paparazzi i dziennikarze. Mimo tego udało się im wziąć ślub i wspólnie wychować trójkę dzieci: córkę Aleksandrę z poprzedniego małżeństwa aktorki oraz dwójkę z adopcji.

W 2005 roku rozpadł się związek aktorki i reżysera. Zostawiła go dla swojego partnera z "Tańca z gwiazdami", Rafała Maseraka. Prasa rozpisywała się o płomiennym romansie tancerza i Małgorzaty Foremniak, ale też o nowej partnerce Waldemara Dzikiego. 

Mimo tego, że zaczęli nowe życie, rozwiedli się dopiero w 2011 roku

Chociaż ich ścieżki rozeszły się właśnie w 2005 roku, nie zdecydowali się na rozwód aż do 2011 roku. Związek Małgorzaty Foremniak z Rafałem Maserakiem również nie przetrwał próby czasu i od tamtego momentu aktorka nie miała szczęścia w życiu miłosnym.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 25-letnia piosenkarka. Dziś znaleziono jej ciało

2. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia

Nic więc dziwnego, że śmierć Waldemara Dzikiego w 2016 roku głęboko nią wstrząsnęła. Ze względu na dobre relacje, jakie łączyły ją z byłym mężem, aktorka została blisko między innymi z jego synem, Witem Dzikim, który pojawił się ostatnio na ślubie jej córki, Aleksandry.

Chociaż Małgorzata Foremniak nie jest jego matką, a jedynie macochą, łączy ich trwała, silna więź, a jej dom zawsze stoi dla niego otworem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PiS POKONANY. Opozycja zwycięża w Senacie
  2. Sypiała z żonatym mężczyzną. Gdy dowiedział się, że zaszła w ciążę zrobił coś ohydnego, to ją przerosło
  3. W dniu wyborów Jackowski miał wyjątkowo przerażającą wizję. Widział, jak Kaczyński zanika, dokładnie opisał, co się z nim stanie
  4. Polacy mają ogromny problem z nalotem biedronek azjatyckich. Konsekwencje ich ugryzienia są straszne
  5. Słynna wróżka postawiła karty na przyszłość Polski po wyborach. Jej przepowiednie budzą niepokój, już niedługo ma wybuchnąć ogromny skandal

źródło: wp

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News