Prokuratura wkracza do akcji. Nie żyje 14-letni syn znanego polskiego polityka, niewyobrażalna tragedia

Prokuratura wkracza do akcji. Nie żyje 14-letni syn znanego polskiego polityka, niewyobrażalna tragedia Źródło: .

Syn polskiego polityka uczestniczył wypadku i jak możemy się dowiedzieć, nie zdołał ujść z życiem. Prokuratura wszczęła postępowanie, chcąc poznać dokładne przyczyny tragedii.

14-letni syn znanego polityka nie żyje. Śledczy zajęli się całą sprawą, by dowiedzieć się, w jaki sposób doszło do wypadku. Wciąż jest mnóstwo pytań i niewiele odpowiedzi, jednak specjaliści robią co w ich mocy, by odkryć prawdę. W mediach pojawiły się informacje o wstępnych ustaleniach. 

Nie żyje syn znanego polskiego polityka 

W minioną sobotę doszło do tragicznego wypadku z udziałem trzech chłopców w wieku 13, 14 i 16 lat. Nieletni poruszali się wówczas quadem w Dolistowie Nowym na drodze gruntowej, na prostym odcinku. Niespodziewanie czterokołowiec zjechał z jezdni i wpadł do rowu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na miejscu zjawiły się służby ratunkowe, które zajęły się chłopcami. Medykom szybko udało się ustalić, że 14-latek nie żyje, za to jego koledzy nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Dopiero po przekazaniu rodzinie tragicznych informacji wyszło na jaw, że nastolatek był synem byłego posła Platformy Obywatelskiej i działacza samorządowego, Damiana Raczkowskiego. 

Prokuratura wkracza do akcji 

Badaniem dokładnych okoliczności zdarzenia od razu zajęła się białostocka prokuratura. Śledczy chcą dowiedzieć się między innymi, co spowodowało śmierć chłopca oraz dlaczego pojazd zjechał do rowu. Wyniki sekcji zwłok okażą się kluczowe i być może przybliżą specjalistów do rozwikłania zagadki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać

2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lid

Funkcjonariusze starają się również ustalić, czy 14-latek posiadał uprawnienia do kierowania quadem, bowiem jak wiadomo, niezbędne jest nie tylko ukończenie 14. roku życia oraz specjalne dokumenty. Prokuratura stara się także dowiedzieć, kto udostępnił pojazd nieletniemu oraz pod czyją wówczas przebywał opieką. Nie wykluczone, że w najbliższym czasie śledczy będą chcieli przesłuchać rodziców wszystkich chłopców, którzy brali udział w wypadku. Na chwilę obecną nie mówi się o świadkach zdarzenia, którzy mogliby zdradzić więcej szczegółów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziecko wzięło na ręce nowo narodzonego kotka. Takiej reakcji kociej mamy nikt się nie spodziewał
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Trudno uwierzyć, co można znaleźć w pochwach Polek. Ginekolog ujawnia odbierające mowę szczegóły
  4. Tajemnicza choroba sprawiała, że kobieta nie wracała do zdrowia 10 lat. Nagle mężczyźni dokonali porażającego odkrycia
  5. Wiesz o czym myśli Twój pies? To nagranie rozłoży was na łopatki, prawdziwe do bólu
  6. RCB wysyła Polakom SMS-y z pilnym alarmem. Zostańcie w domach, w 7 województwach będzie wyjątkowo niebezpiecznie

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News