Z ostatniej chwili: Jest nagranie, na którym znajduje się Dawidek

Z ostatniej chwili: Jest nagranie, na którym znajduje się Dawidek Źródło: Materiały Policyjne

Syn Pawła Ż., którego szuka teraz cała Polska, został uwieczniony na kamerze. W trakcie poszukiwań, w ręce policji dostały się materiały, na których możemy zauważyć Skodę, w której znajdowało się dziecko. To wyjątkowo ważne nagranie może być przełomem w sprawie.

Syn miał trafić do matki czekającej na niego w domu w Warszawie, po tym, jak przebywał u dziadków. Niestety tak się nie stało i dzisiaj cała Polska wyszukuje 5-letniego Dawidka, który mógł zostać zabity przez ojca. Jak na razie policji udało się dotrzeć do nagrania, na którym można zauważyć Skodę ojca chłopca - dziecko najprawdopodobniej znajduje się we wnętrzu pojazdu. Nagranie może być przełomem w sprawie i doprowadzić do miejsca, w którym znajduje się chłopiec.

Syn szukany przez mamę i bliskich. Nagranie może pomóc

Nagranie, do którego dotarła policja pochodzi z rejestratora video umieszczonego na taksówce jednej z korporacji taksówkarskiej. Widzimy jak należąca do Pawła Ż Skoda Fabia około godziny 17 jedzie w kierunku Grodziska Mazowieckiego, w którym przebywał chłopiec u swoich dziadków i dwie godziny później, gdy zmierzał w stronę Warszawy.

O godzinie 18.50 matka dziecka miała dostać przerażającą wiadomość o treści "nigdy już nie zobaczysz swojego dziecka" i wtedy też kontakt z Pawłem Ż się urwał. Wiadomo, że kilka godzin później mężczyzna popełnił samobójstwo a w samochodzie, zarejestrowanym przez kamery znaleziono bardzo niepokojące dowody.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagranie przełomem w sprawie?

Może się okazać, że nagranie, do którego dotarła policja, może być wielkim przełomem w sprawie, a przynajmniej pozwoli uporządkować chronologię ostatnich chwil dziecka przed jego zaginięciem. Jak na razie, po wstępnej analizie znalezionego samochodu, można dojść do niepokojących wniosków. Przede wszystkim przez ślady mówiące o tym, że mężczyzna mógł przewozić ze sobą zwłoki. Media sugerują, że przed popełnieniem samobójstwa mógł zabić swoje dziecko, nie ma na to jednak żadnych dowodów i nie jest to potwierdzona przez służby wersja wydarzeń. 

Sprawa jest bardzo tajemnicza i każda, nawet najdrobniejsza poszlaka, może doprowadzić do rozwiązania tej zagadki. Policja prosi o udostępnianie wszystkich informacji i kontakt, gdyż nawet najmniejsze wspomnienie jest w tym przypadku na wagę złota.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana piosenkarka była KATOWANA przez męża. Chciał, by grała w filmach dla dorosłych. Szokujące fakty wyszły na jaw po latach
  2. Znienawidzona gwiazda TVN miała poważny wypadek. Trafiła do szpitala. Gdy fani zobaczyli to zdjęcie, zdębieli
  3. Dzieci Ani Przybylskiej w tym wszystkim żal najbardziej. Zaskakujące informacje dot. Jarosława Bieniuka
  4. Nareszcie! Policja wpadła na kluczowy trop ws. poszukiwań Dawidka, wskazano szczególne miejsce
  5. Mąż zakochał się w Małgorzacie Sosze gdy była nastolatką. Ale jak dzisiaj ją zobaczy, dostanie palpitacji serca
  6. Można złapać się za głowę. Oto, co teraz dzieje się z mordercą Kristiny

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News