Ukochany pies 7-latka został porwany. Zrozpaczony chłopiec zrobił rzecz, która wyciska łzy z oczu

Ukochany pies 7-latka został porwany. Zrozpaczony chłopiec zrobił rzecz, która wyciska łzy z oczu Źródło: metro.co.uk/MEN Media/

Syn stracił swojego najlepszego przyjaciela. Z pieskiem był zżyty od urodzenia, nie wyobrażał sobie nawet, aby mogło go zabraknąć. Rozłąka przyszła szybciej, niż myślał - członek rodziny został bez pardonu porwany praktycznie sprzed samego domu.

Syn był wściekły, smutny i zszokowany, że tego wieczora nie przytuli swojego pieska i nie wyjdzie z nim na spacer. Nie rozumiał do końca zaistniałej sytuacji, lecz starał się na swój sposób przetrwać ciężkie chwile. Zrobił coś, co wzruszyło nawet jego rodziców.

Syn był w szoku z powodu straty ukochanego zwierzęcia

32-letnia Stacey Donaldson zdecydowała się opowiedzieć o smutnym wydarzeniu, jakie miało miejsce w ich rodzinie. Nieszczęście najbardziej dotknęło jej wrażliwego syna, 7-letniego Camrona. Malec nie spał całą noc, kiedy ich 4-letni Boston Terrier Ralph został porwany. W dodatku pies cierpi na zagrażającą życiu chorobę i musi brać odpowiednie leki.

Wszystko rozegrało się 9 października. W ten ciepły dzień ojciec Camrona zamknął na chwilę Ralpha w swojej roboczej furgonetce, by wypakować kilka rzeczy. Kiedy zanosił sprzęt w odpowiednie miejsce, nie zauważył nic podejrzanego. Jednak kiedy po chwili zajrzał do auta był w szoku - ktoś porwał Ralpha, ukochanego pieska jego syna.

7-latek zrobił coś niesamowitego. Jego rozpacz wyciska łzy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Camron przez informację o porwaniu wręcz się "rozchorował". Nie mógł spać, jeść, normalnie funkcjonować, jego myśli cały czas kręciły się wokół zwierzęcia. W końcu postanowił wziąć kartkę papieru, na której narysował płaczącego siebie oraz porwanego Ralpha. Zaapelował do bezkarnego złodzieja: "Ralph jest słodki i puszysty i bardzo wspaniały. Znał nas tak samo dobrze jak my jego. Tak bardzo za nim tęsknimy, po prostu chcemy go w domu".

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Ojciec zginął w strasznym wypadku. Wtedy policjant wziął jego 2-letnią córkę i natychmiast zaczął działać

Stacey dodaje, że od momentu porwania, Camron śpi w łóżku rodziców. Do tej pory zajmował wraz z psem swój pokój, w którym stało piętrowe łóżko. Syn kobiety zawsze spał na górze, a Ralph miał swoje legowisko na dole. Oprócz plakatów rozwieszonych przez zrozpaczonego chłopca, rodzina wyznaczyła też 1000 funtów za odnalezienie psa lub jakiekolwiek informacje o jego aktualnym pobycie.

Fot. metro.co.uk/MEN Media/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasjer z Lidla podmienił staruszkowi kartę. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Przez 10 lat leczyła się, by móc zostać mamą. Jak w końcu jej się udało, lekarz przyznał się do koszmarnego błędu
  4. Ślub został przerwany, jak nagle ktoś z tyłu kościoła zaczął krzyczeć. Panna młoda odkręciła się i zalała się łzami
  5. Niewielu kierowców zdaje sobie z tego sprawę. Przez ten popularny błąd możesz stracić prawo jazdy nawet na kilkanaście lat

Źródło: Metro

Następny artykuł