Zdruzgotany ojciec zamieścił ostatnie zdjęcie 20-letniego syna, gwiazdora Disney'a, tuż przed jego nagłą śmiercią

Zdruzgotany ojciec zamieścił ostatnie zdjęcie 20-letniego syna, gwiazdora Disney'a, tuż przed jego nagłą śmiercią Źródło: fot. pexels.com

Jego syn umarł niespodziewanie we śnie. Teraz ojciec gwiazdora filmów Disney'a opublikował jego ostatnie zdjęcie, które zrobiono zaledwie kilka godzin przed tragedią.

Zrozpaczony ojciec nie może cały czas dojść do siebie po tym, jak jego syn niespodziewanie zmarł we śnie. Informacja o zgonie gwiazdora Disney'a, Camerona Boyce’a wstrząsnęła jego fanami na całym świecie. Młody aktor miał zaledwie 20 lat i opuścił nasz świat dokładnie w nocy z 6 na 7 lipca. Początkowo nie podano, jaka dokładnie była przyczyna jego śmierci, ale teraz już wiemy, że był to atak padaczki.

Nic nie zapowiadało tego, że młody aktor umrze w tak młodym wieku i do na dodatek z powodu choroby. Teraz jego ojciec opublikował w Internecie ostatnie zdjęcie Camerona Boyce’a, które zostało zrobione na kilka godzin przed jego śmiercią. Dodał do niego również chwytający za serce wpis.

Jego syn zginął niespodziewanie, wciąż nie może się z tym pogodzić

Nie da się ukryć, że nie ma na świecie niczego gorszego dla rodzica niż śmierć dziecka. Utrata kogoś bliskiego zawsze jest bolesna, jednak to zupełnie co innego, jeżeli odkrywasz, że twój syn, który miał jeszcze całe życie przed sobą i odniósł nie lada sukces, stracił życie.

Victor Boyce, ojciec Camerona za pośrednictwem portalu Instagram przedstawił światu ostatnie zdjęcie swojego syna, które zostało zrobione w restauracji, na kilka godzin przed jego śmiercią. Mężczyzna dołączył do niego wzruszający wpis, w którym dzieli się z internautami swoim bólem po stracie syna oraz dziękuje za okazane wsparcie w tej najtrudniejszej chwili.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Mój syn. Zaledwie kilka godzin przed tym, jak został wyrwany z naszego życia. Strasznie za nim tęsknię. Mam nadzieję, że nikt nigdy nie poczuje takiej agonii, którą ja teraz czuję, ale wiem, że nikt nie jest odporny na taką tragedię. Fala miłości i wsparcia, którą stale otrzymujemy jest piękna, doceniamy to. Dziękujemy, że pomagacie nam przejść przez tą najgorszą z możliwych sytuacji - czytamy.

W komentarzach można znaleźć wiele wiadomości pozostawionych przez fanów młodego aktora, którzy składają jego rodzinie najszczersze kondolencje oraz wyrazy współczucia. Dla rodziny Camerona bez wątpienia jest to bardzo ważne, że tyle osób stara się jak może ich wspierać.

syn fot. instagram.com/thevictorboyce

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Roksana Węgiel pokazała BARDZO odważne zdjęcie i fani zdębieli. Nikt nie spodziewał się tego po 14-letniej piosenkarce. Jej rodzice nie będą zadowoleni!
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. Przenigdy nie kupuj takiej popularnej wody w sklepach. Miała być zdrowa, a może być rakotwórcza
  4. W portfelu znalazł list od żony, który napisała tuż przed śmiercią. Złapiesz się za głowę, tak mocne są to słowa
  5. Wygląd córki Roberta Janowskiego onieśmiela. Nastolatka skradnie serca wielu Polaków
  6. Przyjaciel rozdaje rzeczy po zmarłej gwieździe "Świata według Kiepskich". Zdumiewające doniesienia

 

źródło: Viva

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News