Tragedia na Podlasiu. Nie żyje 14-letni syn posła PO

Tragedia na Podlasiu. Nie żyje 14-letni syn posła PO Źródło: unsplash.com/ zae zhu

Zmarł syn działacza Platformy Obywatelskiej. Okropna wiadomość o tej stracie została opublikowana przez polityka w jego mediach społecznościowych. Śmierć chłopca poruszyła świat polityki, wszyscy składają kondolencje zrozpaczonemu ojcu.

Syn polityka związanego z Platformą Obywatelską umarł w piątek 9 sierpnia, jednak informacja o tej strasznej stracie dopiero teraz została udostępniona przez ojca chłopca. Nastolatek miał tylko 14 lat. Zginął w wypadku.

Polityk przekazał najgorszą wiadomość. Jego syn nie żyje

9 sierpnia troje nastolatków postanowiło skorzystać z ostatnich chwil wakacji i pojeździć na quadzie. 13-latek, 14-latek i 16-latek planowali przejażdżkę po okolicach Dolistowa Nowego na Podlasiu. Kierował własnie 14-latek. Nic nie zapowiadało tak fatalnego przerwania ich zabawy. W pewnym momencie syn polityka stracił kontrolę nad swoim pojazdem i wpadł do rowu. Doznał tak poważnych obrażeń, że zmarł na miejscu.

Pasażerowie chłopaka nie odnieśli żadnych obrażeń. O tragedii poinformował ojciec zmarłego chłopca, były poseł Platformy Obywatelskiej, Damian Raczkowski. Zamieścił na Facebooku wyjątkowo poruszający wpis. Trudno powstrzymać łzy, gdy czyta się słowa zrozpaczonego ojca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Tylko czwartą część serca Ci oddaję, Kochany Synku. Choć chciałbym oddać całe. Jeszcze Gabi, Oluś i Emilka. Oni też muszą mieć swoje miejsce... Wiem, że tego byś chciał. Taki dorosły i mądry byłeś. Jak Twoja Mama... Dziękuję Ci, że zaczekałeś. Pożegnaliśmy się uściskiem dłoni. Jak mężczyźni. Piękny, dumny, ukochany... Szkoda, że taki zimny. Odszedłeś w miejscu, które kochasz. Przyjaciele są cali - napisał.

Politycy składają kondolencje. Odszedł bardzo młody chłopak

Na profilu polityka pojawiło się jednak wiele słów wsparcia i pocieszenia od innych polityków i samorządowców, głównie z Podlasia. Widać, że śmierć tak młodej osoby poruszyła ich do głębi. 

- Nie ma słów które potrafiłby wyrazić ból po stracie dziecka. Proszę przyjąć wyrazy współczucia - napisała jedna ze znajomych mężczyzny.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać
2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

To wyjątkowo trudny czas dla rodziny. Straciła dziecko nagle, w sposób nieprzewidziany. Wszyscy, którzy domyślają się personaliów polityka, proszeni są o postawę poważną i pełną szacunku. Rodzina przeżywa teraz żałobę, która zapewne będzie trwać jeszcze długo po tak okrutnej stracie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pięć najlepszych znaków zodiaku. Każdy chciałby nimi być!
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Trudno uwierzyć, co można znaleźć w pochwach Polek. Ginekolog ujawnia odbierające mowę szczegóły
  4. Siostra panny młodej nagle przerwała ślub. Miała ważny powód, wszystkich aż sparaliżowało
  5. Student oddał zgubiony portfel właścicielowi. Kilka tygodni później otrzymał list, który rozrywa serce
  6. RCB wysyła Polakom SMS-y z pilnym alarmem. Zostańcie w domach, w 7 województwach będzie wyjątkowo niebezpiecznie

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News