Syn przyszedł na ślub w sukience
unsplsah/james_bold/
Weronika Wasiak - 11 Sierpnia 2019

Syn Joanny przyszedł na ślub matki. Przez pewien szczegół weselnicy zmieszali go z błotem

Syn nie był do końca przekonany do stylizacji, które mama zaproponowała mu niedługo przed ceremonią zaślubin. Chłopiec szybko przedstawił swój własny pomysł, w którym ostatecznie pojawił się na przyjęciu. Jego matka nie spodziewała się, że wywoła to aż takie poruszenie wśród gości.

Jej kilkuletni syn miał własny pomysł na to, jak chce wyglądać w tak wyjątkowym dniu. Kobieta potrzebowała chwili, by oswoić się z decyzją malca, jednak ostatecznie przystała na jego prośbę. Gdy pojawili się na ceremonii, zewsząd zaczęły napływać obraźliwe słowa pod adresem chłopca, a sama panna młoda otrzymywała dziesiątki pytań.

Polsat, gwiazda pokazała zdjęcie tolpessNajwiększy biust Polsatu bez stanika. Gwiazda stacji na wakacjach rozpala do czerwonościCzytaj dalej

Syn przyszedł na jej ślub w niecodziennym stroju

Joanna Minuzzo ma 39 lat i jest Szkotką oraz mamą trójki dzieci, a od niedawna również żoną. Kobieta już jakiś czas temu przeprowadziła się do Australii, gdzie poznała swojego ukochanego. Joanna jest naprawdę szczęśliwa, choć jeszcze niedawno jej żyje było przepełnione stresem, co wynikało z przygotowań do ślubu.

Dzień ceremonii zbliżał się nieubłaganie, a 39-latka chciała zadbać o każdy szczegół tak, by wszystko było gotowe nim rozpoczną się finalne przygotowania. Szkotka odpowiednio wcześnie zadbała nawet o stroje dzieci. Minuzzo nie chciała narzucać swoim pociechom odświętnych stylizacji, dlatego przedstawiając trzy warianty, pozwoliła im wybrać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

HomoseksualizmZnani politycy, którzy ujawnili swój homoseksualizm [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Jej synek również otrzymał propozycje. Ku zdziwieniu Joanny, malec nie wyrażał większego zainteresowania żadnym eleganckim strojem, dopóki nie zobaczył sukienek swoich sióstr. Malec wręcz się w nich zakochał i od razu podjął decyzję. 39-latka początkowo nie chciała przystać na prośby syna, wiedząc, że chłopcy zwykle nie chodzą w sukienkach, jednak ostatecznie przystała na jego ślubną propozycję i tym samym, w dniu ceremonii, założyła mu odświętną, niebieską sukienkę.

Weselnicy zmieszali go z błotem

Już kilka chwil po zjawieniu się na przyjęciu, goście weselni zaczęli krzywo patrzeć na kilkulatka, a niektórzy z nich nie potrafili odmówić sobie przykrego komentarza. Joanna zewsząd otrzymywała całe mnóstwo pytań, dlaczego pozwoliła synowi założyć sukienkę. Jej bliscy twierdzili nawet, że wychowuje go tym samym na homoseksualistę.

Dzisiaj grzeje:

1. 11-latek dokonał niewyobrażalnego odkrycia na plaży. Wyglądało to strasznie, ale skończyło się niesamowicie

2. Waloryzacja jak pułapka. 10 tys. osób z niższą emeryturą do końca życia

Pod adresem chłopca padło wiele nieprzyjemnych komentarzy, co sprawiło mu wiele przykrości. Niektórzy z prawdziwym rozgoryczeniem zastanawiali się, dlaczego ukochany 39-latki zgodził się na takie zajście. Przez cały wieczór, oczy wszystkich skupiały się jedynie na malcu i to jego strój był jedynym tematem dyskusji, najważniejsze jednak, że on sam był swoim strojem zachwycony.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

screen/facebook/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. Mąż zadzwonił, że zaraz zabije żonę. Policjanci odkryli w domu martwego małżeństwa notatki, których nie da się wymazać z pamięci
  4. Miała być bajkowa i romantyczna, wyszła obrzydliwie kiczowata. Panna młoda pokazała chyba najbrzydszą suknię ślubną, jaką kiedykolwiek stworzono
  5. Zaskakujące informacje o Rodowicz. Syn będzie płacił jej alimenty?

Jarosław KaczyńskiCo na obiad je prezes Kaczyński? Ulubione dania światowych przywódcówCzytaj dalej

Źródło: wp

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News