syn
unsplash/ Martha Dominguez de Gouveia
Mateusz Wysokiński - 9 Grudnia 2019

Mama zawiozła syna z zapaleniem płuc do szpitala. Został potraktowany gorzej niż pies, pokazała karygodne zdjęcie

Syn pani Williment musiał jechać do szpitala po tym, jak zaczął czuć się bardzo źle. Kiedy matka chłopca dowiedziała się, jakie warunki panują na oddziale, mającym przyjąć chłopca, postanowiła zrobić zdjęcie i nagłośnić sprawę. Trzeba przyznać, że to, co zaoferował szpital rodzinie, jest przerażające.

Syn Brytyjki został potraktowany przez szpital gorzej niż pies. Małe dziecko, zmagające się z poważnym zapaleniem płuc zostało przyjęte do szpitala w Leeds w iście nieprzyzwoitych warunkach. Jak się okazuje, nie tylko polscy pacjenci mają czasem wątpliwości co do świadczonych usług przez NFZ, brytyjskie szpitale okazują się wcale nie być lepsze.

Syn zmagał się z ciężką chorobą. Szpital zareagował wprost skandalicznie

Mały Jack, który przyjechał do szpitala w Leeds w ciężkim stanie. Czterolatek miał wysoką gorączkę, bolały go płuca oraz gardło. Poważne zapalenie płuc, którego się nabawił, mogło go kosztować zdrowie, a nawet życie. Lekarze, którzy tego dnia mieli wielkie obłożenie w ośrodku zdrowia zdecydowali się na przyjęcie chłopca, ale w warunkach, które zdecydowanie urągały jego godności.

Mężczyzna myślał, że to ból zębaBył przekonany, że to zwyczajny ból zęba. Osierocił żonę i dwie małe córeczkiCzytaj dalej

Małe dziecko zostało przyjęte na rozłożonych kocach na szpitalnej podłodze na korytarzu. Tak karygodne warunki w szpitalu oburzyły matkę dziecka, która nie była w stanie uwierzyć, że obsługa placówki medycznej nie widzi problemu w trzymaniu ciężko chorego dziecka w miejscu, gdzie codziennie przechadzają się setki pacjentów. Kobieta nagłośniła sprawę w mediach społecznościowych i wstawiła zdjęcie, które pokazuje skandaliczne warunki przetrzymania dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna PrzybylskaZdjęcia nastoletniej córki Przybylskiej ścinają z nóg. Trafiły do sieci, 14 totalnie nas zatkałoCzytaj dalej

Szpital przeprosił chłopca i kobietę

Po tym, jak sprawą zaczęli żyć internauci z Wielkiej Brytanii szpital w Leeds zdecydował się na opublikowanie oświadczenia, w którym przeprosił swojego pacjenta i jego mamę. Dyrekcja placówki stwierdziła, że tego dnia miała wyjątkowo dużo pacjentów, stąd zdecydowała się na takie kontrowersyjne rozwiązanie.

Dzisiaj grzeje:

1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Nastolatek powiedział, dlaczego zabił rodziców i małego braciszka. Nowe wiadomości ws. morderstwa na południu Polski

Na szczęście dla dziecka znalazło się łóżko w szpitalu, dzięki czemu pacjent mógł wrócić do pełni zdrowia.

Obrazy Pikio

źródło: facebook.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz ma syna o nieziemskiej urodzie. Jego zdjęcie nie kłamie
  2. Najpierw umarło mu malutkie dziecko, potem zdradziła go żona. Marek Piekarczyk przeszedł przez piekło
  3. Krzysztof Ibisz w żałobie. Życiowa tragedia sprzed roku nie daje o sobie zapomnieć
  4. Lekarze odbierali poród trojaczków. Kiedy zobaczyli, jak wyglądał ostatni noworodek, pobladli z wrażenia
  5. Rodzice zorganizowali ślub swoim 5-letnim bliźniakom. Powód ich decyzji przechodzi ludzkie pojęcie

Michael JacksonPrince Jackson ma już 22 lata. Zdjęcia najstarszego syna Michaela Jacksona powalająCzytaj dalej

źródło: Parenting

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News