Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę

Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę Źródło: Unsplash/ Rhodi Alers de Lopez

Syn został uznany przez lekarzy za zmarłego. Załamana rodzina szykowała więc pogrzeb, lecz nagle wydarzyła się niesamowita scena. Dla bliskich dziecka były to bardzo bolesne chwile. Trudno wyobrazić sobie emocje, które im towarzyszyły.

Syn zachorował na zapalenie płuc. W wyniku powikłań jego stan mocno się pogorszył, rodzice zdecydowali się zawieźć 2-letniego chłopca do szpitala. Tam wydarzył się dramat, lekarze stwierdzili zgon. Jak się potem okazało, pochopnie.

Syn został uznany za zmarłego. Za wcześnie

Ta niesamowita, ale też bardzo smutna historia, wydarzyła się w Brazylii. Syn Antonio Santosa, 2-letni Kelvin, trafił do szpitala w Belem z powodu powikłań po zapaleniu płuc. W placówce chłopiec stracił przytomność. Lekarze podjęli się reanimacji, działania trwały około 15 minut, po których uznano, że mały pacjent nie żyje. Wystawiono akt zgonu, w którym napisano, że bezpośrednią przyczyną śmierci była niewydolność oddechowa.

Ciało Kelvina zostało wydane załamanej rodzinie. Zaczęto przygotowywać się do pogrzebu. Jeszcze tego samego wieczora rodzice ułożyli zmarłego chłopca w trumnie. Do szokującego zdarzenia doszło w nocy. Na oczach czuwających przy dziecku bliskich, chłopiec ocknął się, usiadł w trumnie i odezwał do swojego ojca.

Bolesna chwila. Syn umiera po raz drugi

Uważany za zmarłego chłopiec przebudził się i poprosił swojego ojca o łyk wody. Wstrząśnięty ojciec spełnił prośbę. Trudno nawet wyobrazić sobie, jak potężną mieszankę emocji - szczęścia, szoku, może strachu? - wówczas czuł. I nie da się określić skali bólu, jaką musiał poczuć on i reszta bliskich Kelvina po kilku minutach. Chłopiec bowiem wypił wodę, po czym znów stracił przytomność. Już się nie obudził. Rodzice 2-latka musieli przeżywać jego śmierć dwukrotnie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wszyscy zaczęli krzyczeć. Myśleliśmy, że nastąpił cud, a nasz chłopiec wrócił do życia - relacjonował Antonio Santos.

Dzisiaj grzeje: 1. Lekarz twierdził, że dokonał aborcji. Kobieta urodziła ZDROWE dziecko 10 godzin później. Szok
2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

Niestety, drugi raz chłopiec już się nie obudził, planowany pogrzeb musiał się odbyć. Ojciec Kelvina jest jednak teraz przekonany, że nie doszłoby do tego, gdyby nie błąd lekarski. Uważa, że lekarze zbyt pochopnie stwierdzili zgon za pierwszym razem, przez co syna nie udało się uratować. Zgłosił sprawę policji. Obecnie trwa śledztwo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Roksana Węgiel zdradziła swój największy sekret u Wojewódzkiego. Uciekała z domu, szukało jej CAŁE Jasło. Rodzice byli przerażeni
  2. Lidl pokazał wyniki. Sieć ujawnia też płace, ich wysokość może Cię mocno zdziwić
  3. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce
  4. Kiedy ten noworodek się urodził, w ogóle nie wyglądał jak inne dzieci. Nawet własna matka się go panicznie bała
  5. Smutne wiadomości obiegły media, to wielka strata dla Polaków. Nie żyje Z. Szostak
  6. Ciężarna 19-latka została zbiorowo zgwałcona. Ojciec jej dziecka nie żyje

Źródło: Asia One

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News