Horror w ośrodku wypoczynkowym. Rodzice patrzyli, jak ich 9-letni syn umiera

Horror w ośrodku wypoczynkowym. Rodzice patrzyli, jak ich 9-letni syn umiera Źródło: Jakub Kaminski East News

Syn umierał na ich oczach, nie mogli nic zrobić. Chłopiec pojechał z rodzicami na wakacje, wspólnie odpoczywali w ośrodku nad wodą. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. Przekazano najnowsze informacje o tej tragedii.

Syn wypoczywał z rodzicami nad wodą, nagle doszło do ogromnej tragedii. Chłopiec umierał na oczach swojej rodziny, nic nie mogli zrobić. Prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie, poinformowano o wynikach sekcji zwłok dziecka. Tragiczny finał wakacji wstrząsnął wszystkimi w ośrodku wypoczynkowym.

Syn zmarł podczas wakacji z rodzicami

9-latek wraz z rodzicami spędzał wakacje na terenie ośrodka wypoczynkowego położonego w Grodzisku Dolnym nad zalewem "Czyste" na Podkarpaciu. W trakcie jednego z posiłków chłopiec zakrztusił się jedzeniem, u dziecka doszło do niedotlenienia, a w następstwie masywnego obrzęku mózgu. 9-latek trafił do Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie, niestety chłopiec zmarł w placówce. Prokuratura przekazała najnowsze informacje w sprawie tej tragedii.

- W dniu 5 sierpnia 2020 r. z udziałem asesora […] przeprowadzono sekcję zwłok małoletniego, której wstępne wyniki wskazują, iż przyczyną śmierci był niedotlenie mózgu skutkujące masywnym obrzękiem mózgu, na skutek zadławienia spowodowanego zaaspirowaniem do dróg oddechowych treści pokarmowej - poinformowała Katarzyna Leszczak, szefowa leżajskiej prokuratury.

Syn pary zakrztusił się jedzeniem. Doszło do niedotlenienia i masywnego obrzęku mózgu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Lokalna prokuratura od razu wszczęła śledztwo, które prowadzone jest "w sprawie", a nie "przeciwko", ponieważ na razie nikomu nie postawiono zarzutu. Dotyczy nieumyślnego spowodowania śmierci. Zabezpieczono materiał biologiczny do dalszych badań histopatologicznych, prokuratura zapewnia, że dołoży wszelkich starań, by rzetelnie wyjaśnić tę sprawę.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel MZ. Dotyczy wszystkich Polaków, pod żadnym pozorem nie wolno lekceważyć
2. Tuż przed śmiercią zaczął tracić zmysły. Nowe fakty dotyczące strasznej śmierci aktora
3. Minister Szumowski się wygadał. Zdradził, kiedy w całej Polsce wrócą rygorystyczne obostrzenia

- Zaplanowano szereg dalszych czynności procesowych zmierzających do wyjaśnienia okoliczności zaistniałego zdarzenia - przekazała prokurator rejonowa z Leżajska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna wiadomość sprzed kilku godzin. Nie żyje Michał Bąk, stratował go byk
  2. Nagła decyzja premiera Morawieckiego. Sytuacja wymknęła się spod kontroli
  3. Polacy pogrążyli się w rozpaczy. Nie żyje Michał Bąk, miał dopiero 24 lata
  4. Pilny apel MZ. Dotyczy wszystkich Polaków, pod żadnym pozorem nie wolno lekceważyć
  5. Jacek Kurski się do tego posunął. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułów

Źródło: WNP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News