Ich 4-letni syn zaginął i nigdy nie wrócił. 20 lat później pukanie do drzwi wstrząsnęło całą rodziną

Ich 4-letni syn zaginął i nigdy nie wrócił. 20 lat później pukanie do drzwi wstrząsnęło całą rodziną Źródło: facebook.com

Syn zagubił się w trakcie pomagania swojemu bratu w pracy. Chłopczyk, który przez pomyłkę i niedopatrzenie brata opuścił dom rodzinny, przez lata szukał swojej mamy. Kiedy zjawił się w domu 20 lat później, nikt nie mógł w to uwierzyć.

Syn był poszukiwany przez 20 lat. Sharoo, który zaginał w trakcie wizyty w pracy swojego brata, już dawno był uważany przez najbliższych za osobę zmarłą. Okazuje się jednak, że czasem trzeba mieć odrobinę wiary, ponieważ dziecko odnalazło się i to w nieprzypadkowym miejscu - Australii. Jakim cudem dziecko mieszkające w Indiach stało się Australijczykiem? To historia rodem z filmu.

Syn zaginął i przez całe życie szukał domu. Niesamowita historia z Indii

Do opisywanych zdarzeń doszło przed 20 laty w małym, hinduskim miasteczku Ganesh Talai. Dziecko było prawdziwym oczkiem w głowie swoich bliskich, którzy pozwalali mu na wizyty u brata pracującego na kolei. Pewnego dnia starszy brat chłopca przysnął po pracy, każąc Sharoo czekać na niego na ławce przy dworcu kolejowym. Niestety, dziecko - jak to dziecko- dość szybko się znudziło i postanowiło wejść do najbliższego pociągu, aby się pobawić. Niestety lokomotywa nagle ruszyła i wywiozła je do oddalonej o 1500 kilometrów Kalkuty.

Dziecko błąkało się po ulicach, aż zostało odprowadzone do ośrodka dla porzuconych dzieci. Z racji wieku chłopiec znał tylko swoje imię i nie potrafił powiedzieć władzom, skąd pochodzi. Jego losem zainteresowała się para z Australii, która postanowiła stworzyć chłopcu dom. Ten jednak nie zapomniał, skąd pochodzi i przez lata szukał chociażby śladu swojej biologicznej mamy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poszukiwania przyniosły skutek po 20 latach

Mężczyzna poświęcił lata na poszukiwania biologicznej matki, przeszukując portal Google Maps. Pewnego razu znalazł obiekt, który zaczął mu coś przypominać. Był to dworzec kolejowy, na którym po raz ostatni widział swojego brata.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

24-latek wraz ze swoją australijską mamą udali się do Ganesh Talai, gdzie wspomnienia mężczyzny zaczęły wracać. Nie dość, że znalazł dom rodziców, to jeszcze rozpoznała go matka, która nie mogła powstrzymać łez. W Indiach każdego roku ginie wiele dzieci, więc istniało podejrzenie, że chłopiec został porwany bądź zginął w trakcie zabawy na torach. Jak się jednak okazało, lata poszukiwań pozwoliły matce odzyskać syna, a samemu Sharoo tożsamość.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najbardziej ABSURDALNE opłaty. W Polsce płacić muszą nawet martwi
  2. Nie żyje legendarny aktor. Odszedł w cierpieniu
  3. Marcin i Monika wyszli z własnego wesela. Powód jest niebywały
  4. Matka z ojczymem zgotowali piekło synom. Gwałcili ich, bili, celowo wywoływali wymioty; podano nowe informacje o bulwersującej sprawie
  5. Tadeusz Rydzyk w końcu wyznał całą prawdę o autach od bezdomnego! Wiele osób będzie bardzo zaskoczonych

Źródło: Popularne

Następny artykuł