Mężczyzna nie był jedynym synem lekarza
Pixabay Ethan Sykes
Agata Jaroszewska - 10 Maja 2020

Po latach odkrył kto jest jego ojcem. Gdy poznał prawdę, mroczny sekret wyszedł na jaw, ma 60 rodzeństwa

Syn w końcu potwierdził swoje przypuszczenia co do tego, kto jest jego biologicznym ojcem. Mężczyzna, z którym mieszkał jako dziecko nie miał z nim zbyt wiele wspólnego, ale tego, co odkrył nikt nie mógł się spodziewać. Mroczny sekret holenderskiego lekarza wyszedł na jaw i 33-letni obecnie Joey poznał prawdę o swojej rodzinie. Po latach prób zrozumienia swojej odmienności od bliskich mu osób odkrył jej powód. Historia młodego Holendra szokuje. Nie tylko on znalazł się w podobnej sytuacji, gdyż jak się okazało do tej pory potwierdzono, że mężczyzna ma 60 rodzeństwa.

Syn zwykłej holenderskiej rodziny nie mógł zrozumieć dlaczego tak bardzo fizycznie i osobowościowo różni się od swojego rodzeństwa. Od zawsze czuł się wyrzutkiem i wiedział, że ma to jakąś przyczynę. Intuicja sprawiła, że nie porzucił sprawy i dociekł prawdy, nie tego jednak się spodziewał.

Mężczyzna kopał w ogródkuPrzekopując swój ogródek mężczyzna nagle w coś uderzył. Gdy zrozumiał prawdę, zaniemówił, ogromne niebezpieczeństwoCzytaj dalej

Jest synem znanego w Holandii lekarza, tak jak conajmniej 60 innych osób

Joey Hoofdman uważał się za syna swoich rodziców, ale kiedy prześledził wszystkie wątpliwości doszedł po nitce do kłębka. Mężczyzna, którego uważał za swojego ojca tak naprawdę nim nie był. Sprawa nabrała tempa kiedy ten zmarł, a on zdecydował się odwiedzić matkę po latach nieobecności w domu. Joey Hoofdman nie mógł wytrzymać w mieszkaniu z tak różnymi od siebie ludźmi i już w wieku 15 lat się wyprowadził. Mirror cytuje wypowiedź mężczyzny wspominającego, że z siostrą i bratem dzieliło go niemal wszystko, on cechował się spokojem, rozwagą i oszczędzaniem na przyszłość. Dom stał się nie do zniesienia w momencie, gdy ojciec zaczął pić i sprzedawać rzeczy swoich dzieci za pieniądze. To właśnie wtedy Joey wyprowadził się wraz ze swoim chłopakiem z domu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

ŻonaUjawnili największy sekret żony Szumowskiego. Chcieli przemilczeć całą sytuacjęCzytaj dalej

Odkrył kto jest jego ojcem

W wyniku rozmowy z matką, która nigdy nie ukrywała, że Joey powstał w wyniku in-vitro. Kiedy w trakcie rozmowy matka Joeya zdradziła mu imię lekarza przeprowadzającego zabieg, wpisał go w Google i przeżył szok. W internecie pełno było negatywnych opinii na temat Jana Karbaata prowadzącego klinikę odwiedzoną przez jego matkę. Brakowało dokumentacji, kobiety skarżyły się na nieprawidłowości, ale kiedy spojrzał na zdjęcie lekarza nie miał wątpliwości, że jest jego synem. Miał te same oczy, mocno zarysowana szczęka, to niewiarygodne. Zanim zdążył spotkać się z lekarzem ten zmarł. Nie zrezygnował jednak z poznania prawdy.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd wprowadzi kolejne zmiany? Minister zdradza ważne szczegóły

2. Niepokojące słowa ministra zdrowia. Powiedział, co może stać się za kilka miesięcy

Testy DNA potwierdziły jego ustalenia

Na Facebooku znalazł grupę pełną ludzi także podejrzewających Jana Karbaata o bycie ich biologicznym ojcem. Wraz z jedną z członkiń, Moniek Wassenaar, zdecydowali się na przeprowadzenie testów genetycznych i wynikało z nich, że są rodzeństwem. To było ogromne przeżycie dla obojga, ale to dopiero początek całej historii. Joey na ten moment posiada conajmniej 61 braci i sióstr, rodzice wszystkich korzystali z holenderskiej kliniki Karbaata i to właśnie tam podmieniano nasienie partnerów na nasienie lekarza.

- Może nie robił tego dla pieniędzy, może cierpiał na kompleks Boga. Wszyscy tak mówią, ale myślę, że na samym początku chciał po prostu pomóc kobietom zajść w ciążę - cytuje Joeya Mirror UK.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczny wypadek kolejowy. Nie żyje kilkanaście osób
  2. Potworny nokaut na gali UFC. Zawodnik padł nieprzytomny już w 20 sekundzie walki (WIDEO)
  3. Przyniosła do domu maleńkiego kociaka. Bała się co zrobi pies, reakcja pupila przeszła jej najśmielsze oczekiwania
  4. Nikt o niej nie mówi. Młodsza siostra Lewandowskiego zachwyca z wielu powodów
  5. Spektakularne efekty leczenia koronawirusa w Polsce. Chorych odłączono od respiratorów po kilku dniach
  6. Robiąc kotlety rozbijasz mięso? Prawie wszyscy popełniają 1 okropny błąd

Mąż wysłał żonie bukietMąż wysłał żonie bukiet. Przeczytała dołączony bilecik i zamarła, zaszła okropna pomyłkaCzytaj dalej

Źródło: Mirror UK

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News