Z piersi 2-letniego synka wypływa krew. Mama wzięła go na kolana i zadawała kolejne ciosy w serduszko

Z piersi 2-letniego synka wypływa krew. Mama wzięła go na kolana i zadawała kolejne ciosy w serduszko Źródło: Pixabay / 192536

Syn trafił z matką do szpitala, bo w ich domu wybuchł pożar. Niestety nie udało się uratować 2-latka. Na jego ciele lekarze odkryli rany, które nie były wynikiem poparzenia.

Syn wraz z matką trafili do szpitala po pożarze, który wybuchł w ich domu. Dziecka nie udało się uratować - chłopczyk zmarł w placówce. Lekarze odkryli jednak na jego ciele rany, które nie były oparzeniami. Prawda o tej zbrodni jest przerażająca. Matka kilkukrotnie ugodziła nożem 2-latka, trzymając go na własnych kolanach.

Syn został kilkukrotnie dźgnięty nożem w serce

Dramatyczne wydarzenia miały miejsce w Śliwnicy pod Przemyślem. Pożar wybuchł w domu Andrei Cristinie P., Brazylijki, która od kilku lat mieszkała w Polsce. Odkrycie, którego dokonali lekarze w szpitalu, było przerażające. Na ciele chłopca, w okolicy serca, znaleziono kilka śladów po dźgnięciu ostrym narzędziem. Prokuratura zleciła sekcję zwłok dziecka. Ruszyło śledztwo, a główną podejrzaną była matka dziecka. Według ustaleń śledczych, kobieta posadziła chłopca na swoich kolanach i bez skrupułów ugodziła go 8 razy nożem. Chłopiec przeraźliwie krzyczał, a jego pierś zalała się krwią, nie robiło to na niej jednak żadnego wrażenia.

Po zadaniu śmiertelnych ran synowi, sama ugodziła się nożem, a później podpaliła ich dom. Z pożaru uratowała ich straż. Prokuratura oskarżyła ją o zabójstwo. Później zmieniono kwalifikację czynu na zabójstwo z pobudek zasługujących na szczególne potępienie. Z ustaleń biegłych wynikało, że kobieta w chwili popełnienia zbrodni była w pełni poczytalna.

Syn kobiety został zamordowany z premedytacją

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rozprawa odbyła się za zamkniętymi drzwiami na wniosek obrońcy oskarżonej, który został poparty przez prokuraturę i ojca dziecka. Groziło jej od 12 lat pozbawienia wolności do dożywocia.

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki

Sąd w Przemyślu, po 1,5 rocznym procesie, skazał kobietę na 25 lat pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

źródło: Popularne

Następny artykuł