Syn gwiazdy TVN Ewy urodził się z dodatkowym palcem. Są doniesienia ze szpitala

Syn gwiazdy TVN Ewy urodził się z dodatkowym palcem. Są doniesienia ze szpitala Źródło: Pixabay / Pixaline

Syn gwiazdy TVN niedawno przyszedł na świat. Urodził się z dodatkowym palcem i właśnie przeszedł operację. O szczegółach zabiegu modelka poinformowała na swoim Instagramie.

Syn gwiazdy programu "Top Model" miał niedawno operację. Chłopiec miał dodatkowy palec u stopy i przeszedł zabieg usunięcia go. Gwiazda opowiedziała fanom co przeżywała, kiedy jej ukochane dziecko było w szpitalu. Zamieściła na ten temat post na Instagramie.

Syn gwiazdy TVN miał sześć palców u stopy

Ewa Niespodziana to finalistka 6. edycji programu "Top Model", emitowanego przez stację TVN. Niedawno 21-latka urodziła pierwszego syna, Wiktora. Dziecko przyszło na świat z wadą stopy. Chłopiec miał dodatkowy, szósty palec i musiał przejść zabieg usunięcia go. Kobieta opisała ich doświadczenia ze szpitala na swoim Instagramie.

- Mamo! A weź się uspokój, dobrze mi tu. Drogie mamusie, pytałyście się jakiś czas temu dlaczego nas tu mniej. Jestem człowiekiem, który totalnie świruje na myśl o szpitalach, igłach, personelu szpitalnego, zapachu, wrrrr ZNACIE TO? I się wyłączam ze wszystkiego, jak na pstryknięcie palca - rozpoczęła swój post.

Gwiazda była zaskoczona tym, że jej obserwatorzy od razu zauważyli, że coś jest nie tak. Przyznała, że jej syn miał zabieg w szpitalu.

- Piszecie mi różne rzeczy o swoich maluszkach, zabiegach, obawach etc. nawet mam tu czujnych obserwatorów, którzy już wcześniej to zauważyli! (jak?!) Wiktor miał mały zabieg... dodatkowego paluszka - wyznała Ewa Niespodziana.

Syn Ewy niespodziany przeszedł operację

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gwiazda podzieliła się również z obserwatorami swoimi wątpliwościami i lękami dotyczącymi bycia matką. Przyznała również, że po wizycie w szpitalu, zupełnie zmieniła zdanie o pracownikach medycznych.

- Ale jak to MAMA, wszystkim się przejmuje i wszystko przeżywa dwa razy bardziej, a strach ma tylko wielkie oczy. Najważniejsze: zachować spokój. Chyba po tej wizycie w szpitalu mogę powiedzieć, że zmieniam totalnie wizje o personelu. Przemiłe Panie pielęgniarki, które się pytają co chwilę jak się czujesz, martwią się, wspierają - przyznała.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki

Na koniec podziękowała za wsparcie personelowi szpitala, swoim bliskim oraz fanom. Post został przez modelkę usunięty z profilu po publikacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Przyszła na badanie USG. Lekarz prawie zemdlał, gdy zobaczył, co ma w brzuchu
  3. Oszałamiającą urodę odziedziczyła po najprzystojniejszym Polaku i zjawiskowej mamie. Córka Bogusława Lindy wygląda jak milion dolarów
  4. Niesamowite, ale jest młodszy od Dominiki Tajner o 40 lat. Była żona Wiśniewskiego od razu go pokochała
  5. Zgwałcił i zamordował setki kobiet. Mimo tego znalazła się młoda kobieta, która wzięła z nim ślub i urodziła mu dzieci

źródło: Super Express

Następny artykuł