Teściowa bała się o syna. W akcie desperacji zmusiła jego ukochaną do niewiarygodnej rzeczy, gorzko tego pożałowała

Teściowa bała się o syna. W akcie desperacji zmusiła jego ukochaną do niewiarygodnej rzeczy, gorzko tego pożałowała Źródło: .

Syn był oczkiem w głowie swojej mamy, która nie tolerowała jego wybranki. Wścibska kobieta zdecydowała się zmusić jego partnerkę do rzeczy, która nie mieści się w głowie. Jednak wredna teściowa szybko pożałowała swojej decyzji.

Każdy syn jest otoczony troskliwą opieką swojej mamy. Z biegiem lat przychodzi jednak czas, kiedy rolę dalszej opieki przejmuje jego wybranka. Taki stan rzeczy nie podoba się niektórym zaborczym kobietom. Tak też było i w tym przypadku. Teściowa nienawidziła swojej synowej i postanowiła zmusić ją do wykonania niewiarygodnej rzeczy. Po wszystkim szybko pożałowała tego co zrobiła. 

Syn miał zaborczą matkę

Niektóre kobiety nie mogą znieść, że ich ukochany syn może w końcu spotkać wybrankę, z którą chce spędzić resztę życia. Wyprowadzka dziecka i ucieczka spod skrzydeł mamy przeraża niektóre z nich, dlatego też automatycznie zaczynają nienawidzić swoje synowe. Mimo iż są to zupełnie dwa różne rodzaje miłości, to świadomość tego, że teraz jej ukochanym synem będzie się opiekować ktoś inny, jest dla nich nie do zniesienia. 

Ta teściowa była w stanie zrobić wszystko, byle oczernić synową i zdyskredytować ją w oczach syna. Laurelle absolutnie nie akceptuje wybranki swojego dziecka, dlatego wymyśliła pewien obrzydliwy plan. Postanowiła zmusić młodą dziewczynę do podłączenia się pod wykrywacz kłamstw. Zgorzkniała kobieta miała nadzieję, że w ten sposób wyjdą na jaw wymyślone przez nią zdrady i kłamstwa partnerki jej syna, Codie Lea.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Codie Lea wiedziała, że teściowa nie odpuści i w końcu zgodziła się na badanie wykrywaczem kłamstw. Została zapytana przez Laurelle o kilka rzeczy, z których najważniejszą było to, czy zdradziła jej ukochanego syna. Wyniki badania zszokowały wścibską Laurelle.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak Miłość". Fani są zrozpaczeni
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

Okazało się, że Codie Lea nie ma nic na sumieniu i pozytywnie przeszła test na wykrywaczu kłamstw. Narzeczona jej syna zawsze była mu wierna i nie kazała mu wybierać między utrzymywaniem kontaktów z córką a matką. Codie Lea miała nadzieję, że matka jej wybranka w końcu przejrzy na oczy i zmieni swoje zachowanie. Niestety, bardzo się pomyliła. Teściowa nie tylko nie przeprosiła kobiety za swoje zachowanie, ale także zaczęła krzyczeć jak bardzo jej nienawidzi. Relacja między Codie Lea a Laurelle nie uległa poprawie, a co więcej, jeszcze bardziej się pogorszyła.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PRZERAŻAJĄCA prawda o emeryturach. Nie utrzymasz nawet mieszkania
  2. Karel Gott nie żyje. Na jaw wychodzą przerażające szczegóły
  3. Tomek poszedł na grzyby, nagle poczuł dziwny zapach. Okazało się, że natrafił na "palce diabła", a o jego znalezisku zrobiło się głośno w całym kraju
  4. Katarzyna Dowbor pokazała najnowsze zdjęcie swojej córki. Jej uroda powala
  5. Gwiazda hitowego show TVN błaga o pilną pomoc. Rodzinny koszmar, potrzebna jest pomoc i modlitwa

źródło: Papilot

Następny artykuł