10-latek wyjaśnił weterynarzowi, dlaczego psy żyją krócej od ludzi. Teraz powtarza te słowa wszystkim, którzy rozpaczają po śmierci pupila

10-latek wyjaśnił weterynarzowi, dlaczego psy żyją krócej od ludzi. Teraz powtarza te słowa wszystkim, którzy rozpaczają po śmierci pupila Źródło: fot. pixabay.com/Capri23auto

Syn wyjaśnił swoim rodzicom oraz weterynarzowi, dlaczego psy żyją krócej niż ludzie. Mądrość chłopca zdziwiła lekarza, który teraz sam ich używa. Mają pocieszyć zrozpaczonych właścicieli.

Syn we wspaniały sposób wytłumaczył swoim rodzicom i weterynarzowi, dlaczego psy żyją krócej niż ludzie. Jego nad wyraz dorosła i wzruszająca wypowiedź szybko została opublikowana w Internecie, gdzie zapoznały się z nią dziesiątki tysięcy osób na całym świecie. Ciężko uwierzyć, że mały chłopiec tak dojrzale podszedł do niezwykle trudnego tematu, jakim jest śmierć pupila.

Każdy właściciel czworonoga chciałby, aby jego pupil żył tak samo długo jak on, bo przecież nikt nie lubi patrzeć na cierpienie i śmierć swojego przyjaciela. W tym wypadku małżeństwo wezwało weterynarza, aby ten pomógł ich ukochanemu psu. Niestety było już za późno na leczenie i można było jedynie ulżyć w cierpieniach psiaka.

Syn powiedział swoim rodzicom słowa, których nigdy nie zapomną

Pies imieniem Belker spędził ze swoją trzyosobową rodziną 10 szczęśliwych lat. Niestety w jego ciele rozwinął się rak i kiedy został wezwany weterynarz, było już za późno na pomoc. Małżeństwo i ich syn byli niezwykle przywiązani do zwierzaka i była to dla nich bardzo trudna decyzja, ale w końcu postanowili ukrócić cierpienie przyjaciela.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Wezwano mnie, abym zbadał 10-letniego psa o imieniu Belker, który bardzo cierpiał. Właściciele czworonoga to Ron, jego żona Lisa i ich syn Shane. Wszyscy byli bardzo przywiązani do zwierzaka i liczyli, że stanie się cud - wspomina lekarz.

Zbadał Belkera i stwierdził, że umiera na nowotwór. Powiedział rodzinie, że nie można już nic zrobić, aby mu pomóc i zaproponował eutanazję w ich rodzinnym domu. To nie była dla nich łatwa decyzja, ale w końcu się zgodzili. W tym momencie pies był dla nich najważniejszy.

Następnego dnia cała rodzina pożegnała się z psem i weterynarz uśpił biednego Belkera. Wtedy też wszyscy razem usiedli i zaczęli rozmawiać o tym, dlaczego psy umierają szybciej od ludzi. Niespodziewanie głos zabrał syn małżeństwa, który wypowiedział niezwykle wzruszające słowa. Teraz weterynarz wykorzystuje je, aby pocieszać inne osoby, których zwierzęta umierają.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wrócił wcześniej do domu. Gdy przypadkiem zobaczył co wyprawia żona, złożył papiery rozwodowe
2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

 - Ludzie rodzą się, aby nauczyć się być dobrym i kochającym człowiekiem. Często zajmuje im to dużo czasu. Psy wiedzą to od samego początku, więc nie muszą zostawać na świecie tak długo, jak my. Ich życie jest proste i nieskomplikowane. Psy wiedzą jak kochać, jak być miłym i jak dbać o innych. Potrafią cieszyć się z małych rzeczy. To wspaniali nauczyciele. Uczą nas wielu rzeczy - stwierdził syn.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. Tata ma nadzwyczaj marudną córkę. Mama po kryjomu nagrała, jak "załatwił" spryciulę
  4. Nie zauważył, że syn umierał, bo wolał pracować. Po wszystkim napisał przejmujący list do wszystkich rodziców
  5. Mało kto wie, że każdy z nas ma 2 znaki zodiaku. Prawie wszyscy mylą się przy odczytywaniu horoskopu

źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News