Mama przypadkiem nagrała synka. Aż zatkała usta, gdy ujrzała przedziwne zachowanie dzieci

Mama przypadkiem nagrała synka. Aż zatkała usta, gdy ujrzała przedziwne zachowanie dzieci Źródło: youtube/mums_squad/

Jej syn myślał, że mama nie widzi co robi. Był jednak w olbrzymim błędzie, bowiem kobieta nie tylko go obserwowała, ale również nagrywała, co okazało się zupełnym przypadkiem. To, co zrobił ten mały chłopiec jest naprawdę zdumiewające.

Syn tej kobiety był wręcz przekonany, że nikt nie widzi jego poczynań. Jego przedziwne zachowanie zostało zarejestrowane, a następnie trafiło do sieci. Reakcja mamy chłopca jest bezcenna. Ta mama korzystała akurat z kamerki internetowej i zupełnie nie spodziewała się, że na drugim planie pojawi się jej syn. Niczego nieświadomy chłopiec, realizował swoje zaskakujące zamiary. 

Przypadkiem nagrała, co z tyłu wyprawia jej syn 

W pewnej chwili widzimy, jak malec ciągnie po podłodze swoje młodsze rodzeństwo i pozostawia je dokładnie na środku przejścia. Zaledwie kilka sekund później widać, jak najmniejszy z dwójki podskakuje w przeznaczonej do tego huśtawce, zamocowanej w futrynie drzwi, natomiast ten nieco starszy, oddaje się zabawie. Chłopiec postanowił skorzystać z zabawki do nauki chodzenia swojego młodszego rodzeństwa i z uśmiechem na ustach, przemierzał domowe korytarze. Wraz z końcem nagrania, starszy brat przytula swojego młodszego towarzysza, a następnie znów chwyta go za nogi i zaczyna przeciągać po podłodze. Zachowanie kilkuletniego chłopca pokazuje, jak wiele różnych pomysłów mogą mieć dzieci, by tylko jakoś zająć swój wolny czas.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Reakcja mamy bezcenna 

Kobieta, która wszystko zarejestrowała, na samym początku była w niemałym szoku, że nagle tuż za swoimi plecami zobaczyła własne dzieci. Nie zamierzała jednak zdradzać, że nic nie umyka jej uwadze i cierpliwie obserwowała, co tym razem wymyśli jej syn. Już po kilku sekundach widzimy, że jego zachowanie bardzo ją rozbawiło, a by nie dać tego po sobie poznać, musiała zakryć usta dłońmi. Z każdą kolejną minutą, sytuacja stawała się jeszcze bardziej zabawna, aż ostatecznie, kobieta wręcz popłakała się ze śmiechu. Nic zatem dziwnego, że postanowiła wszystko opublikować w sieci, co w mgnieniu oka stało się prawdziwym hitem. Poniżej przedstawiamy nagranie, na którego widok uśmiech sam pojawia się na twarzy.  

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarny muzyk Budki Suflera walczy z PRZERAŻAJĄCYM rakiem! Jest bardzo źle. Zespół prosi wszystkich o modlitwę
  2. Beata Tyszkiewicz miała romans z 30 lat młodszym aktorem! On miał 24 lata, ona 54. Nie uwierzycie, z kim!
  3. W każdej chwili mogą CAŁKOWICIE odebrać Ci 500 plus. Wiadomo już, kto je straci
  4. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  5. Lekarze otworzyli jej czaszkę, by wyciąć nowotwór. Kiedy zobaczyli, co naprawdę było w środku, pobledli
  6. Tak żona Zenka Martyniuka wyglądała na ślubie. Zbieramy szczęki z podłogi
     

Źródło: youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News