Uwielbiany aktor przekazał fanom smutne wieści. Jego syn walczy ze śmiertelną chorobą, przeszedł już 28 poważnych zabiegów

Uwielbiany aktor przekazał fanom smutne wieści. Jego syn walczy ze śmiertelną chorobą, przeszedł już 28 poważnych zabiegów Źródło: Instagram/William Baldwin

Syn powszechnie uwielbianego aktora walczy ze śmiertelną chorobą. Jego ojciec przekazał smutne wiadomości dotyczące stanu zdrowia swojego potomka. Chłopak przeszedł już 28 poważnych zabiegów.

Syn słynnego aktora od lat cierpi na śmiertelną chorobą. Chłopak musiał już przejść 28 poważnych zabiegów w szpitalu. Teraz gwiazdor przekazał nowe informacje dotyczące stanu zdrowia swojego dziecka. Rodzina walczy o każdy kolejny dzień.

Syn gwiazdora walczy z chorobą 

Syn amerykańskiego gwiazdora, Williama Baldwina, zmaga się ze śmiertelną chorobą. Aktor poinformował fanów o stanie zdrowia swojego dziecka. U 17-letniego Vance'a Alexandra zdiagnozowano bowiem nowotwór

Ojciec jest bardzo zaniepokojony tym, co dzieje się z jego syna, ale jednocześnie bardzo dumny z postawy nastolatka, który się nie załamuje i stawia opór tej strasznej chorobie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dumny tata 

William Baldwin jest mniej znanym aktorem niż jego słynny brat, Alec Baldwin, ale zagrał między innymi w takich produkcjach jak "Urodzony 4 lipca" czy "Mokra robota". Amerykański gwiazdor opublikował w sieci wzruszający wpis dotyczący swojego syna, Vance'a Alexandra, który choruje na raka. 

Jak się okazuje, nastolatek przeszedł już 28 sesji chemioterapii. Chłopak dowiedział się, że cierpi na tę śmiertelną chorobę w wieku 16 lat. Od tego momentu życie jego bliskich całkowicie się odmieniło. William Baldwin przestał pojawiać się publicznie, ograniczył swoją karierę do minimum i całkowicie skupił się na wspieraniu swojego chorego dziecka. Wygląda na to, że terapia zaczęła przynosić efekty i Vance Alexander czuje znaczną poprawę. 

- Wytrzymały jak lina żeglarska. Piekielnie śmieszny. Twardy jak gwoździe. Chłopak o złotym sercu. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Nigdy nie byłem bardziej dumny. Jesteś niesamowitym mężczyzną - napisał na swoim oficjalnym profilu na Instagramie William Baldwin.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
2. Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Nie żyje wybitny polski reżyser i scenarzysta, przegrał walkę z najpoważniejszym nowotworem

Aktor chciał podzielić się ze swoimi fanami tym, jak wyjątkowy jest jego syn i jednocześnie publicznie pochwalić chłopaka za jego postawę. Dodatkowo zwierzając się swoim wielbicielom z życia prywatnego, wytłumaczył się trochę dlaczego nagle zniknął z mediów. Gwiazdor postanowił postawić bowiem na swoją rodzinę, co w tej sytuacji jest jak najbardziej zrozumiałe. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Carrefour ominie zakaz handlu w niedzielę. Znalazł zaskakujący sposób
  2.  Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy. To był dla niej cios
  3. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  4. Nieszczęsna wizja Jackowskiego spełnia się na naszych oczach. Wszystkie prognozy na to wskazują
  5. Niebezpieczne znalezisko. Dziecko na placu zabaw natrafiło na głowę kobiety, a to był dopiero początek

Źródło: Chilli Zet

Następny artykuł