Drapieżna bestia zaatakowała 8-latka, tata ruszył na ratunek. "Jego głowa była w pysku pumy, wszędzie była krew"

Drapieżna bestia zaatakowała 8-latka, tata ruszył na ratunek. "Jego głowa była w pysku pumy, wszędzie była krew" Źródło: twitter/marc_sallinger/

Syn tego mężczyzny niespodziewanie został zaatakowany przez prawdziwą bestie, która zjawiła się na ich podwórku. Ojciec starał się działać szybko, bowiem wiedział, że każda sekunda może zaważyć o życiu chłopca. Widok był przerażający.

8-letni syn Rona w ułamku sekundy znalazł się w potwornym niebezpieczeństwie. Zaatakowany przez pumę był zupełnie bezradny, jednak robił wszystko, by ocalić własne życie. Ojciec chłopca również zareagował błyskawicznie, a widok zakrwawionego malca na zawsze zapadnie w jego pamięci. Trudno sobie wyobrazić koszmar, przez jaki przeszła cała rodzina. 

Drapieżna bestia zaatakowała 8-latka 

Do zdarzenia doszło 21 sierpnia w Bailey w Kolorado. 8-letni Pike bawił się wówczas na dworze ze swoim starszym bratem Gage'em. Niespodziewanie na ich podwórku pojawiła się puma, która od razu rzuciła się na młodszego z nich - całą siłą przygwoździła go do drzewa. Chłopiec starał się bronić, lecz brakowało mu sił. Chwycił nawet za niewielki patyk, który złamał się, gdy chciał uderzyć zwierzę. 

W tym czasie jego starszy brat pobiegł do domu, by o wszystkim poinformować rodziców. Ojciec - Ron Carlson - nie zastanawiał się ani chwili nad tym, czy sam da radę bestii i od razu wybiegł do ogrodu, by ratować syna. Gdy tylko puma ujrzała dorosłego mężczyznę, od razu uciekła w krzaki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jego syn cudem uniknął śmierci 

W momencie, w którym Ron zjawił się w ogrodzie, widział, jak zwierze trzyma głowę jego syna w paszczy. Z bólem relacjonuje, co dokładnie ukazało się wtedy jego oczom. 

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma

2. Doda nagrała starsze małżeństwo w dwuznacznej sytuacji na plaży. Pokazała filmik fanom. Byli zniesmaczeni

- Jego głowa była w pysku pumy. Wszędzie była krew. Skóra głowy była w kilku miejscach rozerwana. Żaden rodzic nie powinien czegoś takiego widzieć - opowiadał. 

Od razu zabrał malca do szpitala, gdzie natychmiast zajęło się nim grono specjalistów. 8-latek ma się już coraz lepiej i mimo widocznych blizn na twarzy oraz uszkodzenia oka, stara się żyć normalnie, a nawet śmiało opowiada znajomym o tym, co go spotkało. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaprosił ubogiego do baru. Na miejsce przyjechała policja
  2. Niestety, nie żyje dziadek. Uratował wnuczkę z płonącego domu, poniósł bohaterską śmierć
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

Źródło: gazeta 

Następny artykuł