Pozwoliła synkowi wybrać dowolne zwierzę ze schroniska. Jego wybór wzrusza do łez
Facebook/Exploits Valley SPCA Adoptables
Agata Karczewska - 6 Sierpnia 2019

Pozwoliła synkowi wybrać dowolne zwierzę ze schroniska. Jego wybór wzrusza do łez

Syn zawsze marzył o posiadaniu w domu zwierzątka. Jego rodzice zdecydowali się zabrać go w tym celu do schroniska, żeby mógł wybrać sobie wymarzonego pupila. Wybór chłopca wzrusza do łez.

Syn otrzymał od swojej mamy niespodziankę. Chłopiec zawsze marzył o posiadaniu w domu zwierzątka i jego rodzice postanowili wreszcie spełnić jego prośbę. Decyzja, jaką podjął podczas wybierania pupila wzruszy was do łez. Nie każdy zachowałby się tak, jak ten chłopiec.

To naprawdę jej mąż?Ludzie nie mogli uwierzyć własnym oczom. U boku 12-latki stał 65-letni mężczyznaCzytaj dalej

Syn zawsze marzył o pupilu

Syn od zawsze prosił swoich rodziców, żeby umożliwili mu posiadanie w domu pupila. Jak wiadomo opieka nad zwierzętami wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, dlatego mama chłopca długo się wahała. Postanowiła jednak zrobić dziecku niespodziankę i zawiozła go do schroniska w celu wybrania wymarzonego zwierzęcia. To jaki był wybór Eastona zaskoczył wszystkich. Jego historia, która jest pięknym świadectwem empatii i dojrzałości, wzruszy do łez każdego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Jackowski i szokujące wizjeKrzysztof Jackowski miał zastanawiające polityczne wizje. Twierdzi, że wie kto wygra wybory, a kto zakończy karieręCzytaj dalej

Niespodziewany wybór chłopca

Jak powszechnie wiadomo, schroniska wypełnione są zwierzętami, które marzą o kochającym domu i garną się do wszystkich odwiedzających. Większość osób podczas takiej wizyty zwraca głównie uwagę na tych najpiękniejszych lokatorów schroniska i automatycznie kieruje swój wzrok na słodkie szczeniaczki czy małe kocięta.

Easton jest jednak wyjątkiem w tej sytuacji. Chłopiec postanowił przyjąć inne kryterium wyboru, czym zaskoczył zarówno pracowników schroniska, jak i swoją mamę. Podjął decyzję momentalnie i można powiedzieć, że jest to przykład miłości od pierwszego wejrzenia. Dziecko, zamiast wybrać szczeniaczka, zdecydowało się przygarnąć 10-letniego rudego kota o imieniu Tiny.

Dzisiaj grzeje:

1. Dobrze ją pamiętacie. Nieoficjalnie już wiadomo, kto zastąpi Kuchcińskiego
2. Pracował w ZUS. Teraz zdradził sposób na podwyższenie Twojej emerytury

Między zwierzęciem a Eastonem natychmiast wystąpiło jakieś magiczne połączenie i chłopiec nie chciał już myśleć o żadnym innym pupilu. Ku zaskoczeniu mamy zabrał do domu właśnie Tiny'ego. Jest to dość ekstrawagancki, ale i dojrzały wybór. Starsze zwierzęta zwykle nie mają raczej szans na adopcję, ponieważ większość osób woli przygarnąć malucha. Easton podarował kotu swoją miłość bezinteresownie i teraz dzięki niemu kot będzie mógł w spokoju dożywać kociej starości. Tiny natychmiast zaaklimatyzował się w nowej rodzinie i momentalnie ułożył się na kolanach swojego nowego opiekuna.

Syn mógł wybrać sobie wymarzone zwierzątko

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polka zrobiła światowy przekręt. Kobieta urodzona pod Gdańskiem OSZUKAŁA miliony osób!
  2. Kot zakradł się do łóżeczka chorego dziecka, gdy nikt nie patrzył. To, co robił wzruszy was do łez
  3. Córka Kaczyńskiej poszła w jej ślady i posunęła się dużo dalej od matki. To co wyczynia w siodle aż odbiera mowę
  4. Śmiertelny wypadek, zderzyli się z ciężarówką. Tata i syn zginęli na miejscu, mama walczy o życie
  5. Andrzej Duda publicznie poniżony. Jego zaproszenie zostało odrzucone, "to osobista zniewaga"

Nie chcesz mieć raka? Wystrzegaj się jedzenia tych popularnych 12 rzeczy, mogą powodować nowotwórNie chcesz mieć raka? Wystrzegaj się jedzenia tych popularnych 12 rzeczy, mogą powodować nowotwórCzytaj dalej

Źródło: Newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News