Mama udusiła 11-letniego syna. Powód zwala z nóg, okropne

Mama udusiła 11-letniego syna. Powód zwala z nóg, okropne Źródło: facebook.com Rafael Mateus Winques

Syn zginął z rąk swojej matki. 33-latka postanowiła udusić swoje 11-letnie dziecko. Wyznała policji, co było przyczyną takiego, a nie innego postępowania. Internauci kierują pod jej adresem obraźliwe i krytyczne komentarze - jaka matka posunęłaby się do czegoś takiego?

Syn zdążył przekazać swojej mamie wiersz, który sam napisał. Był jej wdzięczny za miłość i opiekę, a ona zachowała się jak potwór. Wiadomo, co rozwścieczyło 33-latkę.

Matka sugerowała policjantom, że Rafael uciekł z domu

Alexandra Dougokenski wraz ze swoim synem Rafaelem oraz drugim dzieckiem na co dzień mieszkała w Brazylii. Wśród znajomych i sąsiadów uchodziła za spokojną, rozsądną kobietę, a Rafael na każdym kroku starał się pomagać mamie - Alexandra ma 33 lata i jest rozwódką. Kilka tygodni przed śmiercią Rafael nagrał nawet wiersz dla mamy, w którym wylicza za, co ją kocha i za co jest jej wdzięczny.

11-latek w swoim wierszu podziękował też za opiekę nad młodszym bratem i napisał wers, w którym stwierdza, że "jej uśmiech znaczy dla niego wszystko". Niestety, 2 lipca policja oskarżyła Alexandrę o zabójstwo swojego dziecka. Wszystko przez wydarzenia, które miały miejsce w maju. 33-latka 15 maja zgłosiła zaginięcie Rafaela. Wmówiła funkcjonariuszom, że 11-latek musiał uciec z domu z powodu jakiejś błahej kłótni.

Syn był zawinięty w prześcieradło, jego ciało znajdowało się niedaleko domu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W akcji poszukiwawczej brała udział policja, mieszkańcy oraz psy tropiące. Kiedy w okolicach domu nic nie znaleziono, funkcjonariusze postanowili przeszukać las. Przez 10 dni nie natrafiono na żaden ślad chłopaka. W końcu Alexandra nie mogła wytrzymać napięcia i w przypływie emocji wyznała policjantom, że udusiła Rafaela.

Dzisiaj grzeje: 1. Ogromna katastrofa, na miejscu 11 zastępów straży i 10 karetek. Trwa dramatyczna akcja służb
2. Zginął ratując drugiego człowieka. Wielka tragedia podczas spływu kajakowego

25 maja odkryto zwłoki 11-latka. Znajdowały się w dużym kartonowym pudle, które ukryto w garażu sąsiada. Ciało było owinięte w prześcieradło, a chłopiec miał na głowie zawiązaną plastikową reklamówkę. Jak potem przyznała Alexandra, zabiła syna w szale, używając m.in. sznurka do wieszania prania, ponieważ do granic możliwości denerwowało ją to, że 11-latek siedzi po nocach i gra na swoim telefonie. Choć wiele razy zwracała mu uwagę, by tego nie robił, Rafael chciał jakoś zabić czas późną porą. Nie wiadomo jeszcze jaka kara grozi matce, ale można się domyślać, że dożywocie nie jest wykluczone.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziadek wykładał ogród starymi gazetami. Powód może zadziwić, efekty powalają
  2. Kamil Stoch usłyszał fatalną wiadomość. Doniesienia się potwierdziły, bardzo zła wiadomość dla naszych skoczków
  3. Niebywałe doniesienia brytyjskiej prasy. Meghan Markle ma być w 3. miesiącu ciąży, Harry'emu została tylko modlitwa
  4. Trąba powietrzna zdewastowała niemal całą gminę. Widok zniszczeń zasmuca
  5. Przemek Kossakowski zdradził prawdę o córce Martyny. Kto by pomyślał, nie ma lekko
  6. Elżbieta Słoboda odrzuciła pomoc lekarzy. Aktorka zmarła z dala od domu, Polacy dowiedzieli się dopiero miesiąc później

Źródło: Mirror

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News