Mama musiała pochować zmarłego syna. Ale 5 lat później doznała przeczucia, które wywróciło jej życie do góry nogami

Mama musiała pochować zmarłego syna. Ale 5 lat później doznała przeczucia, które wywróciło jej życie do góry nogami Źródło: Facebook / Jane Orcutt Daulton

Syn Jane i Dava Daultonów był ich 6. dzieckiem. Niestety chłopiec urodził się niepełnosprawny i zmarł w wieku 4 lat, z czym rodzina bardzo długo nie mogła się pogodzić. Jednak matkę chłopca przez długi czas dręczyło dziwne przeczucie.

Syn Jane Daulton, Tommy, urodził się z zespołem Downa. W wieku 4 lat musiał przejść skomplikowaną operację, w wyniku której niestety zmarł. Rodzice pochowali dziecko, ale nie mogli pogodzić się z tą tragiczną stratą. Matkę chłopca dręczyło przedziwne przeczucie. Para uznała to za znak. 5 lat po tragicznej śmierci syna, ich życie całkowicie się zmieniło.

Syn był ich 6. dzieckiem. Urodził się z niepełnosprawnością

Jane i Dave od zawsze marzyli o dużej rodzinie. Tommy był ich 6. dzieckiem. Chłopczyk urodził się chory, cierpiał na zespół Downa. Dla nich nie miało to żadnego znaczenia, kochali go całym sercem. W wieku 4 lat Tommy musiał przejść poważną operację. W wyniku reakcji alergicznej na środek znieczulający, dziecko zapadło w śpiączkę, a po 3 dniach zmarło w szpitalu. To był dla całej rodziny prawdziwy cios. Bardzo długo nie mogli pogodzić się ze śmiercią najmłodszego z potomków.

Po pogrzebie ukochanego syna, Jane nie mogła dojść do siebie. Długo dręczyły ją dziwne przeczucia, miała też niezwykłe sny. Kobieta przyznała, że przez 3 noce z rzędu śnił jej się chłopiec z zespołem Downa, który prosił parę o pomoc. Małżeństwo uznało, że te przedziwne sny, to znak. Zadzwonili do agencji adopcyjnej. Okazało się, że placówka właśnie rozpoczyna kurs przygotowawczy dla przyszłych rodziców. Pojechali tam jeszcze tego samego dnia.

Kobieta twierdzi, że syn wysłał jej znak z zaświatów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W ośrodku poznali Bena, chłopca z zespołem Downa. To było ich pierwsze, adoptowane dziecko. Chłopiec miał wrodzoną wadę serca i musiał przejść skomplikowaną operację. Bolesne wspomnienia powróciły. Kobieta bardzo się denerwowała, wszystko przebiegło jednak bardzo dobrze. Wtedy postanowili, że pomogą tylu dzieciom, ilu zdołają.

Dzisiaj grzeje: 1. Pierwszy wywiad Agnieszki Woźniak-Starak po tragicznej śmierci Piotra. Padły wzruszające słowa
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Daultonowie zaadoptowali w sumie aż 15 dzieci. Wszystkie mają zespół Downa. Zostali też pierwszą amerykańską parą, która zaadoptowała dziecko cierpiące na tę chorobę z Ukrainy. Ich biologiczne pociechy są już dorosłe. Są bardzo dumni z postawy swoich rodziców.

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Sąd zadecydował wbrew ZUS. Tysiące kobiet może wnioskować o WYŻSZĄ emeryturę
  2. Beata Tyszkiewicz próbowała jej pomóc. Alkohol i depresja zniszczyły legendarną aktorkę, do dziś ludzie po niej płaczą
  3. Doniesienia są druzgocące. Nie żyje polski dziennikarz
  4. 3-dni po strasznej śmierci 6-latki mama zajrzała do szafki dziewczyny. Znalezisko ścięło ją z nóg
  5. Kierowcę ogarnęła wściekłość po wypadku. Nagle zalał się łzami pojmując co leży na asfalcie

źródło: Lolmania

Następny artykuł