Mama dała synowi do picia tajemniczą mieszankę. Niedługo później umierał w męczarniach

Mama dała synowi do picia tajemniczą mieszankę. Niedługo później umierał w męczarniach Źródło: .

Syn otrzymał od swojej mamy do wypicia dziwną mieszankę. Uwielbiał jeść, dlatego i to wylądowało w jego ustach. 20 minut później zaczęła się walka o życie.

4-letni syn pary zmarł w szpitalu po kilku godzinach walki o oddech i bicie serca. Śledczy rozpoczęli dokładne dochodzenie - do śmierci miał doprowadzić dziwny napój.

Małżeństwo zdecydowało się na adopcję

Hannah i Larry Overton uwielbiali pomagać innym. Zawsze chcieli mieć też szóstkę dzieci, z których jedno będzie adoptowane. Kiedy Hannah urodziła czwarte, małżeństwo zaczęło szukać porzuconych dzieci. Mieli przyjąć pod swój dach 9-letnią niesłyszącą dziewczynkę, ale skończyło się na adopcji 4-letniego Andrew. Poznali go w szkółce niedzielnej w 2006 roku. Malec został porzucony przez nastoletnich rodziców. Jego mama nadużywała alkoholu i narkotyków, a ojciec maltretował przez 2,5 roku.

Mimo że Andrew był uroczy, zabawny i uwielbiał się przytulać, to zdarzały mu się napady agresji. Miał problemy z mową i zdolnościami motorycznymi, wolał towarzystwo 2-latków i jadł z kosza na śmieci. Krótko po przyjęciu Andrew pod dach okazało się, że Hannah jest w ciąży. Mocno zastanowiło ją to, co spożywa 4-latek: kurz, niedopałki papierosów lub kawałki swojego piankowego materaca. Psycholog uspokoił parę, że jest to spowodowane stresem z powodu adopcji. Andrew po prostu chomikuje jedzenie, którego nigdy nie miał za dużo.

Syn pewnego dnia otrzymał do wypicia mieszankę

Andrew mocno zżył się z małżeństwem, nie odstępował ich na krok. Kiedy ulegli wypadkowi samochodowemu, wszystko się zmieniło: 4-latek zachowywał się agresywnie nawet w przypadku gości rodziców. Nadal się przejadał - potrafił zjeść talerz kiełbasek i kilkanaście jajek, zwymiotować i prosić o więcej. Psycholog uznał wtedy, że dziecko jednak cierpi na zaburzenie psychiczne Pica - zjadanie niejadalnych rzeczy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na początku października 2006 roku zdarzył się pewien incydent. Chłopiec nie otrzymał obiadu - mama tłumaczyła mu, żeby poczekali na tatę. Andrew poszedł do swojego pokoju i wypróżnił się na dywan, po czym rozsmarował odchody po ścianach, dywanie i łóżku. Tej nocy 4-latek musiał spać na drewnianym stelażu. Na drugi dzień Andrew znowu miał napad apetytu. Zjadał wszystko z szafek kuchennych: padło na składniki do robienia ciasta. Znów się wypróżnił i rozsmarował odchody po całej kuchni. Hanna postanowiła więc nalać mu do kubka wodę z mieszanką przypraw kreolskich myśląc, że oszuka kubki smakowe syna.

Po 20 minutach dziecko zaczęło się trząść i wymiotować, a także tracić przytomność. W drodze do szpitala potrzebna była reanimacja, jednak syn pary zapadł w śpiączkę i zmarł po kilku godzinach. We krwi Andrew wykryto dwukrotnie przekroczoną normę soli, a na jego ciele mnóstwo ran i siniaków. Mama 4-latka zachowywała się nerwowo i uśmiechała się, kiedy policja przesłuchiwała ją w domu. Uważano, że chciała ukarać dziecko za obrzydliwe zachowanie. Skazano ją na dożywotnie pozbawienie wolności bez możliwości zwolnienia warunkowego.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Kiedy skończył 13 lat, stał się najmłodszym tatą na Ziemi. Wiadomo, co stało się z nim po 10 latach, bardzo przykre

Po 7 latach okazało się, że w żołądku chłopca była wystarczająca ilość płynów, aby wykluczyć celowe zatrucie solą - zagęszcza też ona krew, przez co na ciele syna pojawiły się siniaki, a zadrapania krwawiły. Rany wzięte za przypalanie papierosami okazały się rozdrapanymi rankami po ukąszeniach komarów. Orzeczono, że chłopiec sam spożył zbyt dużą dawkę soli przez swój syndrom. Mama otrzymała pół miliona dolarów odszkodowania i dożywotnią rentę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wejdą do twojego domu i nałożą WYSOKĄ GRZYWNĘ. Skontrolowali już tysiące Polaków
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Widzisz, że ktoś polewa auto wrzątkiem z czajnika? Dzięki temu zaoszczędził mnóstwo pieniędzy
  4. Anna Lewandowska długo skrywała wiadomość o ciąży. Jej mąż zdradził najpilniej strzeżony sekret dot. drugiego dziecka
  5. Mąż porwał i torturował żonę i syna, zmuszał ich do najgorszych rzeczy. Szczegóły piekła, jakie im zgotował, będą śnić się policjantom po nocach

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł