4-miesięczny synek jeszcze żył, gdy zjadały go robaki. Skonał w niewyobrażalnie okropnych okolicznościach

4-miesięczny synek jeszcze żył, gdy zjadały go robaki. Skonał w niewyobrażalnie okropnych okolicznościach Źródło: Unsplash/ Kelly Sikkema

Syn zmarł w niewyobrażalnych męczarniach. 4-miesięczne dziecko jeszcze żyło, gdy zjadały go robaki. Postawa rodziców jest nie do wytłumaczenia.

Syn skonał w przerażających męczarniach. Gdy 4-miesięczny chłopiec jeszcze żył, zjadały go robaki. Kulisy tej sprawy są na tyle makabryczne, że trudno sobie wyobrazić, ile cierpienia musiało znieść to maleństwo przed śmiercią.

Syn zaniedbany przez rodziców 

Syn Cheyanne Renae Harris i Zachary'ego Paula Koehna został znaleziony martwy w kołysce w mieszkaniu w Alta Vista w stanie Iowa. Dziecko było makabrycznym stanie, a na jego ciele znaleziono robaki. 4-miesięczny chłopiec zmarł na skutek zaniedbania przez rodziców. 

Kulisy tej przerażającej sprawy obfitują w makabryczne szczegóły. Opiekunów tragicznie zmarłego dziecka czeka teraz surowa kara. Według wstępnych oględzin ustalono, że chłopiec nie był myty ani przebierany prawdopodobnie przez dwa tygodnie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Obrzydliwe szczegóły sprawy

Sterling Daniel Koehn miał 4 miesiące, gdy został znaleziony martwy. Dzieckiem nikt nie zajmował się od dłuższego czasu. Rodzice nie podnosili go nawet z kołyski, a maleństwo leżało w brudzie i fekaliach co najmniej przez 2 tygodnie. 

Kał znajdujący się pieluszce malca przeszedł przez skórę, umożliwiając bakteriom E. coli przedostanie się do krwioobiegu, co z kolei spowodowało poważną infekcję. Dziecko przebywało w zaciemnionym, dusznym pomieszczeniu, przez co w kołysce, w której znajdował się Sterling, zaczęło lęgnąć się robactwo. Muchy złożyły tam jajka, a z nich wylęgły się robaki. Te powoli zjadały niemowlaka, kiedy ten jeszcze żył. 

Oficjalną przyczyną śmierci chłopca było odwodnienie, niedożywienie i rozległa, poważna infekcja całego organizmu. Doszło do pieluszkowego zapalenia skóry, które rozwinęło się na skutek skandalicznych zaniedbań rodziców. Ojciec dziecka usłyszał wyrok dożywocia, a matka, która jest uzależniona od narkotyków, czeka jeszcze na decyzję sędziego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.
2. Marta Kaczyńska nie mieszka z mężem. Media podają informacje dot. jej małżeństwa

Syn przeżył piekło, które zgotowali mu najbliżsi. Trudno sobie nawet wyobrazić, jak można doprowadzić 4-miesięczne niemowlę do takiego stanu. Rodzice nie okazali chłopcu nawet minimum zainteresowania, przez co skazali go na powolną i okrutną śmierć. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wandale niszczyli sieć 5G szlifierką. Wszystko transmitowali na żywo w internecie
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  4. Nagły zwrot akcji ws. zabójstwa małej Kristiny. Zbrodnia okazała się jeszcze bardziej brutalna, niż ktokolwiek przypuszczał?
  5. Media: poważne kłopoty w małżeństwie Barbary Kurdej-Szatan. Gwiazda wystosowała oficjalny komunikat

Źródło: Popularne PL

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News