Syn jest całym jej światem.
Facebook Usa Today Post
Jakub Kossakowski - 7 Kwietnia 2020

Dostała od sąsiadów list na temat swojego małego synka. Gdy go przeczytała, nie mogła powstrzymać łez

Chyba dla każdej mamy dziecko jest prawdziwym skarbem. Podczas domowej izolacji kobieta i jej syn musieli zostać w domu. Otrzymała od sąsiadów list, który przyprawił ją o łzy. To co w nim było napisane jest szokujące.

Pandemia sprawiła, że mama i jej syn utknęli w swoim mieszkaniu. Sytuacja nie była od nich zależna. Nie przeszkodziło to jednak sąsiadom w napisaniu wyjątkowo przykrego listu, który doprowadził kobietę do płaczu. Słowa w nim zawarte są niewyobrażalne.

Tadeusz Rydzyk wyrzucił swojego ulubieńcaRydzyk podczas epidemii wyrzucił swojego ulubieńca na bruk. Nie zamierza milczeć, ujawnia, o co prosił go duchownyCzytaj dalej

Mama i syn w domowej kwarantannie

Nie da się ukryć, że aktualna sytuacja panująca na świecie przyczynia się do wielu utrudnień. Przekonała się o tym młoda mama i jej ukochany syn, którzy w obliczu pandemii musieli pozostać w domu. Niezwykle uciążliwa sytuacja nie spotkała się ze zrozumieniem ze strony sąsiadów.

Pewnego dnia w drzwiach do swojego mieszkania 26-latka znalazła list. Kiedy go przeczytała zalała się łzami. Powodem, dla którego sąsiedzi zdecydowali się na jego napisanie, był jej syn. Mama nie mogła uwierzyć własnym oczom czytając te słowa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama przez 28 lat szukała4-latek zaginął, szukała go cała Polska. Po 28 latach mama zobaczyła zdjęcia i aż jej odebrało mowęCzytaj dalej

List napisany przez sąsiadów wywołał potok łez

Mama i syn zostali zmuszeni do przebywania w domu ze względu na stan zdrowia kobiety. 26-latka z Birmingham w Anglii ma obniżoną odporność. Przez to jest bardziej narażona podczas infekcji wywoływanej przez koronawirusa. W zakupach i innych sprawach życia codziennego wyręcza ją mama. Sąsiedzi nie wiedząc o tym postanowili zwrócić kobiecie uwagę na zachowanie jej syna.

- Wiemy, że masz małe dziecko i to musi być trudne, aby zapewnić mu rozrywkę w mieszkaniu. Czy możemy jednak prosić o ograniczenie biegania, ponieważ jest ono naprawdę głośne. Zwłaszcza wcześnie rano, kiedy budzi nas przez większość dni. Z góry dziękujemy - napisali w liście sąsiedzi młodej mamy.

Czytając te słowa mama nie mogła powstrzymać łez. Przecież syn jest dla niej całym światem, a ich sytuacja jest wyjątkowo ciężka. Nie mogła tego tak zostawić postanowiła przygotować odpowiedź w imieniu swojego dziecka.

Dzisiaj grzeje: 1. Dostałeś już 13. emeryturę? ZUS może ją odebrać nawet po wypłacie, wiadomo kto jest zagrożony
2. Naukowcy z Lublina wyliczyli, ile może potrwać walka z epidemią przy obecnych zakazach. Niestety, nie mają dobrych wieści

- Nie chodzę już do pokoju dziecinnego ani nie widzę ludzi, z którymi przywykłem spędzać czas. Moja mama nie czuje się zbyt dobrze, powiedziała, że musimy zostać w domu, dopóki nie będzie lepiej. Moja mama nie chce, abym czuł się zaniepokojony lub zdenerwowany tymi zmianami w mojej normalnej rutynie. Znajduje więc sposoby, by czuć się szczęśliwym, jak bieganie po salonie, tańczenie, zabawy z moimi ulubionymi zabawkami. Przepraszam, że tak trudno ci to zrozumieć. Chcę tylko żeby moja mama czuła się lepiej - napisała przejęta kobieta.

Nie da się ukryć, że czas izolacji może być niezwykle trudny. W związku z tym warto wykazać się odrobiną współczucia dla innych. To co nam może wydawać się uciążliwe może być kroplą w morzu problemów, z którymi borykają się inni. Odrobina pobłażliwości dla niektórych hałasów nikomu nie zaszkodzi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niepokojące doniesienia z Azji. Osoby wyleczone ponownie zachorowały przez koronawirusa
  2. Patogwiazda Fame MMA zrobiła sobie wulgarną, nagą sesję. Tylko dla dorosłych
  3. Prosty i domowy sposób na drożdże. Wystarczą 3 składniki, nie trzeba wychodzić z domu
  4. Aż 18 nowych ofiar koronawirusa w Polsce. Najmłodsza miała zaledwie 38 lat, bardzo smutne dane
  5. Od teraz każdy może sprawdzić, czy jego objawy oznaczają zakażenie koronawirusem. Ważny komunikat NFZ
  6. MZ i NFZ ostrzegły Polaków. Podały ważne reguły dotyczące zakupów, lepiej się do nich zastosuj

Żona chciała odejść od mężaPowiedziała mężowi, że chce odejść. W odpowiedzi zrobił jej nieludzkie rzeczy, ciało kobiety nie wytrzymałoCzytaj dalej

Źródło: GazetaPL

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News