18 dni po porodzie jej mały synek zmarł. Mama ostrzega wszystkich rodziców przed poważnym błędem, który może spotkać każdego maluszka

18 dni po porodzie jej mały synek zmarł. Mama ostrzega wszystkich rodziców przed poważnym błędem, który może spotkać każdego maluszka Źródło: .

Syn zmarł zaledwie 18 dni po porodzie. Pełni smutku wciąż nie mogą pogodzić się z odejściem maleństwa, a kobieta postanowiła ostrzec wszystkich rodziców, gdyż podobny horror może spotkać każdego.

Jej syn przyszedł na świat poprzez cesarskie cięcie, a po przebadaniu przez specjalistów otrzymał najpierw 8, a później 9 na 10 punktów w skali Apgar. Malec ważył 3360 g, był zdrowy i silny, dlatego zupełnie nic nie wskazywało na dramat, jaki miał rozegrać się już niebawem. Po trzech dniach chłopiec mógł wrócić z rodzicami do domu, jednak do placówki wrócił już po 12 godzinach, bo właśnie wtedy zaczęło się najgorsze.

Koszmar, którego nigdy nie zapomni 

Jillian Johnson była najszczęśliwszą kobietą na świecie, gdy urodziła swojego pierwszego synka Landona. Poród przebiegł bez najmniejszych komplikacji, a pierwsze problemy pojawiły się, gdy świeżo upieczona mama musiała nakarmić malca. Jillian nie miała wystarczająco pokarmu, jednak personel szpitala zmuszał ją do tego, by karmiła piersią. 

Chłopiec nieustannie płakał, a kobieta błagała o podanie mu sztucznego pokarmu, na co szpital pozostawał niewzruszony. Tłumaczono, że tylko regularne przystawianie dziecka do piersi pozwoli wszystko wyregulować. Kobieta martwiła się o pociechę, jednak próbowała stosować się do zaleceń specjalistów. Po trzech dniach została wypisana z synkiem do domu, choć jego waga spadła poniżej normy. W szpitalu traktowana jak zła matka, po opuszczeniu placówki wciąż starała się sprostać nowej roli i karmić chłopca piersią. Po zaledwie 12 godzinach wróciła do szpitala, kiedy u Landona doszło do nagłego zatrzymania rytmu serca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Maleńki syn zmarł 18 dni po porodzie. Roztrzęsiona mama ostrzega wszystkich rodziców 

Dzięki reanimacji rytm serca chłopca został przywrócony, jednak na ratunek było już za późno. W jego mózgu zaszły nieodwracalne zmiany, na skutek których malec żył tylko dzięki aparaturze. Po 12 dniach rodzice niestety musieli się z nim pożegnać. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jedno zdjęcie uratowało jej życie. Przez pewien szczegół dowiedziała się, że ma raka

2. Nie żyje twórca hitowego serialu na TVP. Okoliczności jego śmierci porażają

Jillian obwinia siebie za śmierć Landona, który był wygłodzony i wycieńczony. Czuła, że malec nie dojada z piersi, a mimo to wciąż próbowała karmić go naturalnym mlekiem, aż w końcu wydarzyło się najgorsze. Roztrzęsiona ostrzega wszystkich rodziców, gdyż podobny koszmar może niestety spotkać z każdego. 

- Nakarm swoje dziecko, nieważne czym, nie pozwól, by było głodne! - apeluje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  2. W styczniu na pewno wzrosną renty. Podwyżka zależy jednak od rodzaju świadczenia
  3. Samochód zamiast 500 plus? Rodziny pobierające świadczenie mają na to szansę
  4. Niewyobrażalne doniesienia o ojcu dziecka Dagmary z Królowych Życia. Jego losy były tragiczne i burzliwe
  5. Druzgocące losy Roksany Węgiel. Przygnębiające, mało kto wiedział co się z nią działo

Źródło: webniusy 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News