Syn gwiazdy Alibabek prosi o pilną pomoc dla rodziców. Najpierw guz mózgu, a teraz nieuleczalna choroba, rodzinny dramat trwa

Syn gwiazdy Alibabek prosi o pilną pomoc dla rodziców. Najpierw guz mózgu, a teraz nieuleczalna choroba, rodzinny dramat trwa Źródło: youtube.com/ Polskie Piosenki

Syn gwiazdy polskiej estrady prosi o pomoc. Wanda Borkowska, która przed laty czarowała swoim głosem w zespole Alibabki, zmaga się z wielkimi problemami zdrowotnymi. Rodzinny dramat trwa, a syn gwiazdy Michał Narkiewicz-Jodko prosi o pilną pomoc.

Syn gwiazdy polskiej estrady poprosił fanów swojej mamy o pomoc. Wanda Borkowska, która przez lata była jedną z ikon polskiej muzyki i na zawsze zapisała się w historii dzięki występom w grupie Alibabki, zmaga się z nieuleczalną chorobą. Gwiazda miała już guza mózgu, jej mąż jest w złym stanie zdrowotnym, a ich syn nie jest w stanie sam zapewnić im pieniędzy na leczenie.

Syn Borkowskiej apeluje. Jego rodzice potrzebują pomocy

Wanda Borkowska zmaga się z wielkimi problemami. Piosenkarka jeździ na wózku inwalidzkim po leczeniu guza mózgu, a jej mąż ma chorobę Parkinsona. Syn pary rozpacza i opowiada, jak życie dwójki jego rodziców zmieniło się z dnia na dzień w piekło.

- Okazało się, że mama ma guza mózgu. Dowiedzieliśmy się na początku, że to glejak i nie ma już ratunku. Wcześniej nic nie wskazywało, że z mamy zdrowiem jest źle. Miała kiedyś lekki zawał serca, ale była w dobrej kondycji. Zajmowała się tatą, chodzili na spacery. Taki przykład fajnych, opiekujących się sobą staruszków [...] Zostaje tylko rehabilitacja, żeby przedłużyć czas życia od diagnozy. Ile lekarze dają w takich przypadkach? 4-7 lat życia - mówi syn Borkowskiej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Potrzebne są pieniądze na leczenie

Syn gwiazdy zauważa, że jego rodzice dostają po 1400 złotych emerytury, a więc nie mogą liczyć na pomoc socjalną. Ich rehabilitacja pochłania jednak znaczne środki finansowe, a kolejnym problemem jest remont domu artystki, który nie jest dostosowany dla osób zmagających się z chorobą i niepełnosprawnością.

Dzisiaj grzeje: 1. Poród miał przejść bez komplikacji. Gdy lekarze spojrzeli na pępowinę, zamarli
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

- Jeśli rodzice wpłacaliby na to nawet całą emeryturę, potrzeba jeszcze blisko 5 tys. złotych. Nie uchylam się od pomocy. Ja po prostu sam nie mam takich pieniędzy. Niestety, nie jestem w stanie sam wyłożyć takich pieniędzy. Do tego dochodzi kwestia kosztownej rehabilitacji. NFZ wyznaczył, że najbliższy możliwy termin rehabilitacji jest w marcu 2020 r. Dobrze chociaż, że nie na za dwa lata - mówi syn piosenkarki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od zawsze bała się pitbulla sąsiada. Pewnego dnia pies zaczął szczekać i ruszył do jej domu, natychmiast wezwali karetkę
  2. 11-latka od dwóch lat była gwałcona w szkole. Rodzice zamarli odkrywając jej powiększony brzuch
  3. Jest afera. Cejrowski niewyobrażalnie poniżył Roksanę Węgiel i Viki Gabor
  4. Bierzesz ślub kościelny? Ksiądz może zadać ci intymne pytania, zmiana przepisów
  5. OGROMNA grzywna za wycięcie drzewa na własnej posesji. Nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News