Syn królowej gwałcił młodą dziewczynę? Nastolatka przerwała milczenie, powiedziała o tym, jak była wykorzystywana

Syn królowej gwałcił młodą dziewczynę? Nastolatka przerwała milczenie, powiedziała o tym, jak była wykorzystywana Źródło: youtube.com/ CBS This Morning

Syn królowej gwałcił młodą dziewczynę? Na jaw wychodzą nowe szczegóły głośnej sprawy. Mężczyzna miał użyczać kobietę wielu znanym politykom, celebrytom i głowom państw. Wśród nich miał być syn królowej Wielkiej Brytanii - Książę Andrzej. Ta sprawa elektryzuje całe Zjednoczone Królestwo.

Syn królowej, książę Andrzej, trafi do prokuratury? Virginia Roberts, która była kochanką zmarłego biznesmena, Jeffreya Epsteina, wyznała szczegóły gwałtów, jakie miały się na niej dokonywać, gdy nie była jeszcze pełnoletnia. Kobieta miała być rzekomo kilkukrotnie użyczana synowi królowej Wielkiej Brytanii - Andrzejowi. Szczegóły orgii w posiadłości biznesmena są wstrząsające.

Syn królowej był gwałcicielem? Virginia Roberts opowiada o orgiach w apartamentach Epsteina

Roberts w kręgu zainteresowań Epsteina miała być już w bardzo młodym wieku. Jako atrakcyjna dziewczyna dostała propozycję współpracy, w ramach której miała świadczyć usługi seksualne jemu i innym, bogatym znajomym biznesmena. Jak sama mówi, kilkukrotnie była zgwałcona przez księcia Andrzeja, który był częstym gościem posiadłości Epsteina na Florydzie.

- Gdy byłam dzieckiem, nie zdawałam sobie sprawy, do jakiego świata mnie wciągają. Książę Andrzej powinien trafić do więzienia. Czy to w ogóle kiedyś się stanie? Nie sądzę - mówi Roberts w wywiadzie.

Sama pokrzywdzona miała być traktowana jako seksualna niewolnica, której biznesmen obiecywał dobre i dostatnie życie w zamian za świadczone przez siebie usługi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pałac Buckingham komentuje sprawę

Rodzina królewska na czele z Elżbietą utrzymują, że Andrzej nigdy nie znał Virgini Roberts, a jego znajomość z podejrzewanym o gwałty i pedofilię biznesmenem nie była aż tak dobra, jak relacjonują to media. Sam zainteresowany wstrzymał się przed komentarzem i odmawia udzielenia wywiadu w tej bulwersującej sprawie.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

Brytyjczycy są oburzeni takimi tłumaczeniami i zwracają uwagę na to, że Epstein i syn królowej wielokrotnie widywani byli razem, a także zachowały się ich wspólne zdjęcia. Wielu mieszkańców Zjednoczonego Królestwa domaga się uczciwego procesu dla arystokraty.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od czwartku posypią się MANDATY. Drogówka nie będzie miała litości
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Zdobyła rozgłos dzięki najlepszym programom w TVN, przegrała ze śmiertelną chorobą. Stacja przekazała najsmutniejszą wiadomość
  4. Jeden z największych banków w Polsce wydał nagłe ostrzeżenie dla klientów. Mogą stracić swoje wszystkie pieniądze
  5. Tata odkrył powód śmierci żony, dziecka w jej brzuszku i trzech synków. Złamał mu serce

Źródło: o2

Następny artykuł