Słuchawką od domofonu zatłukł koleżankę matki. Chwilę wcześniej świetnie się bawili

Słuchawką od domofonu zatłukł koleżankę matki. Chwilę wcześniej świetnie się bawili Źródło: PxHere - CC0 Public Domain

Syn dokonał makabrycznego morderstwa, gdy zdecydował się na użycie słuchawki od domofonu, by uderzyć koleżankę własnej matki. Sprawą zajmuje się już policja. Sytuacja wywołała wielkie wzburzenie w jednym z polskich miast.

Syn pewnej kobiety dopuścił się makabrycznej zbrodni, o której piszą media z całej Polski. Nikt nie spodziewał się, że postanowi w nagły sposób zaatakować jedną ze znajomych. Ona również nie miała prawa przypuszczać, że padnie ofiarą brutalnego morderstwa. Dziś setki Polaków mówią o strasznym czynie młodego człowieka, który dopuścił się przerażającego czynu.

Policja postanowiła szybko zareagować na brutalne zachowanie mężczyzny. Syn wraz ze swoją matki zostali już zatrzymani i teraz grożą im bardzo poważne konsekwencje. Możemy być niemal pewni, że w związku z popełnionymi przestępstwami trafią oni do więzienia na wiele lat. O tym zadecyduje jednak sąd, który dokładnie zbada sprawę.

Syn wraz z matką zachowali się podejrzanie

W Warszawie w jednym z mieszkań trwała głośna impreza, na której nie brakowało alkoholu. Syn wraz z matką postanowili zareagować na wydarzenie, które miało miejsce u sąsiadki i postanowili wprosić się. Kobieta nie ukrywała, że obecność tych dwóch osób nie była jej w tym momencie na rękę, jednak ostatecznie zgodziła się wpuścić ich do mieszkania.

Zabawa trwała, lecz około godziny 3 właścicielka mieszkania oznajmiła koleżance i jej synowi, że chce, aby opuścili oni jej mieszkanie. 22-latek zareagował w brutalny sposób, okładając kobietę wiatrakiem oraz słuchawką od domofonu. Mężczyzna miał bić ją aż do nieprzytomności. Po wszystkim oboje opuścili miejsce w obawie przed konsekwencjami.

Syn zamordował koleżankę mamy

Nad ranem matka mordercy zdała sobie sprawę do czego doszło i zadzwoniła na policję. Doskonale wiedziała, że kobieta może jeszcze żyć i potrzebować natychmiastowej pomocy. Niestety potwierdziły się jednak najgorsze przypuszczenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Okazało się, że młoda kobieta poniosła śmierć we własnym mieszkaniu na skutek obrażeń poniesionych w starciu z sąsiadem. Teraz matka i syn zostali zatrzymani przez policję i grożą im bardzo poważne konsekwencje. Kobieta odpowie za niepowiadomienie policji o wydarzeniu, a mężczyzna będzie musiał ponieść karę za popełnienie morderstwa.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. 11-letnia dziewczynka wręczyła nauczycielce liścik. Były w nim tylko dwa słowa, kobieta od razu powiadomiła policję
  3. "Mąż wydziela mi pieniądze, po 10 zł na dzień". Magda nie wie co dalej robić
  4. Nagranie ze ślubu 10-latki z dorosłym mężczyzną obiegło świat. Po jego obejrzeniu można być w szoku
  5. Mąż błagał Edytę, by pozwoliła się zbiorowo zgwałcić. W centrum miasta nie był w stanie obronić jej ani siebie

Źródło: Super Express

Następny artykuł