Wyjaśnił dlaczego psy żyją krócej niż ludzie. Nie mogli powstrzymać łez, słowa poruszają do granic możliwości

Wyjaśnił dlaczego psy żyją krócej niż ludzie. Nie mogli powstrzymać łez, słowa poruszają do granic możliwości Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Syn wyjaśnił, dlaczego psiaki żyją krócej niż ludzie, jego słowa są niezwykle wzruszające. Jeszcze żadne dziecko w tak pięknych słowach nie oddało tego, jak niesamowita jest relacja psa z człowiekiem.

Syn Rona i Lisy zaraz po urodzeniu poznał się z Belkerem. Był to rodzinny psiak, który mieszkał z rodzicami przed pojawieniem się na świecie ich pierwszego dziecka. Ich syn pokochał czworonożnego przyjaciela od pierwszych chwil, razem bawili się i poznawali świat. 

Syn żegna swojego ukochanego psa

Shane spędził całe życie ze swoim psem przy boku. Psiak towarzyszył mu przez całe dzieciństwo, niestety po wspólnie przeżytych dziesięciu latach wyszło na jaw, że pupil choruje na nowotwór. Syn Rona i Lisy wydawał się być spokojnym na wieść, że ich ukochany Belker zostanie uśpiony, by już nie cierpieć z powodu choroby. 

W mieszkaniu rodziny pojawił się weterynarz, który podjął się przeprowadzenia eutanazji. Nie był to dla niego pierwszy raz, ale niespodziewana dla niego była reakcja małego dziecka, które zachowywało się nadzwyczajnie spokojnie. W końcu rodzice zapytali syna, dlaczego tak spokojnie przyjmuje pożegnanie z Belkerem, wtedy chłopiec odpowiedział, czym wzruszył do łez rodziców i weterynarza.

Ich syn wzrusza do łez 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Ludzie rodzą się, aby nauczyć się być dobrym i kochającym człowiekiem. Często zajmuje im to dużo czasu. Psy wiedzą to od samego początku, więc nie muszą zostawać na świecie tak długo, jak my. Ich życie jest proste i nieskomplikowane. Psy wiedzą jak kochać, jak być miłym i jak dbać o innych. Potrafią cieszyć się z małych rzeczy. To wspaniali nauczyciele - powiedział syn. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Zbrodnia wstrząsnęła Polską

2. Gwiazda seriali TVP i TVN nagle przerywa karierę i żegna się z fanami. Z jej zdrowiem jest bardzo źle

Chłopiec zaczął później wyliczać rzeczy, których ludzie mogą nauczyć się od psów. Na jego liście znalazło się między innymi; rozkoszowanie się długimi spacerami, by nie udawać kogoś kim się nie jest, by witać swoich członków rodziny, gdy tylko przekroczą próg mieszkania. Najpiękniejszą lekcją, którą można nauczyć się od psów jest, by cieszyć się z nawet najmniejszej rzeczy, która jest dobra.

Najlepsze newsy dnia:

  1. NIE ŻYJE już ponad 70 dzieci. Skrajnie niebezpieczny produkt szybko wycofywany ze sprzedaży
  2. Jej córeczka zachowywała się dziwnie. Kiedy zobaczyła nagranie z ukrytej kamery, od razu zadzwoniła na policję
  3. Mąż zostawił żonę, bo strasznie przytyła po trzeciej ciąży. Po rozwodzie dała mu nauczkę, której nigdy nie zapomni 
  4. Już za chwilę czeka nas ogromna zmiana pogody, nad Polskę nadciągną syberyjskie mrozy. Tak źle nie było od 30 lat
  5. Zapomnij o smażeniu, teraz kotlety schabowe z piekarnika są prawdziwym hitem. Tak pysznych i zdrowych jeszcze nigdy jadłeś

źródło: kochamyzwierzaki

Następny artykuł