Tragedia na przyjęciu urodzinowym. Nie żyje syn słynnego piłkarza

Tragedia na przyjęciu urodzinowym. Nie żyje syn słynnego piłkarza Źródło: unsplash/CHIRAG_K/

Syn znanego piłkarza nie żyje. Wszystko wydarzyło się nagle i zupełnie niespodziewanie. Gdy młody mężczyzna źle się poczuł wszyscy byli przekonani, że już po chwili dojdzie do siebie i wróci do zabawy. Niestety, wszystko doprowadziło do możliwie najgorszego scenariusza.

Nie żyje syn mistrza świata w piłce nożnej. Rodzina wciąż nie potrafi uwierzyć, że wystarczyło zaledwie kilka chwil, by stracili tak bliską sercu osobę. Wyrazy współczucia opanowały media, a kondolencje napływają niemalże z każdej strony. Pojawiły się szczegóły na temat jego śmierci, w  które, zważając na wiek, aż trudno uwierzyć. 

Tragedia na przyjęciu urodzinowym. Nie żyje syn znanego piłkarza 

Danilo Feliciano de Morais był najstarszym synem 49-letniego Cafu, brazylijskiego mistrza świata, który w latach świetności swojej kariery wywalczył wszystkie najważniejsze trofea w futbolu. 

Fani piłki nożnej są wstrząśnięci nagłą śmiercią zaledwie 30-letniego mężczyzny. Jak możemy się dowiedzieć, do tragedii doszło w minioną środę wieczorem na przyjęciu urodzinowym siostry Danila. Syn piłkarza niespodziewanie źle się poczuł, dlatego bliscy zdecydowali o zabraniu go do lekarza. Nawet przez chwilę nie pomyśleli, że już nigdy nie dojdzie do siebie.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Znamy przyczyny zgonu 

Media podają, że 30-latek grał wówczas w piłkę nożną, a do nagłego pogorszenia stanu zdrowia doszło po zaledwie 10 minutach. Już w szpitalu okazało się, że młody mężczyzna dostał zawału serca i mimo usilnych starań walki lekarzy, jego życia nie udało się uratować. 

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne wiadomości z ostatniej chwili. Nie żyje były Minister Obrony Narodowej
2. Znany aktor po rozwodzie wpadł w alkoholizm. Nałóg prawie zniszczył mu życie

Rodzina zmarłego jest wstrząśnięta i wciąż nie potrafi uwierzyć w całą tragedię. W mediach społecznościowych pojawia się wiele słów współczucia zarówno ze strony innych klubów piłkarskich, jak i zwyczajnych wielbicieli piłki nożnej. Na Twitterze Sao Paulo FC z wielkim bólem napisano: "Sao Paulo Futebol Club głęboko ubolewa nad śmiercią Danila, syna Cafu. Życzymy najbliższym wiele siły".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Kobieta z ukrycia zobaczyła, jak zachowuje się pracownik salonu dla psów. Natychmiast chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać
  4. Na łożu śmierci żona poprosiła męża o jedną przysługę. Dopiero po 4 latach zorientował się, jak z niego zaszydziła
  5. Mąż zostawił ją z 6 dzieci. 3 miesiące potem na tylnym siedzeniu auta dokonała odkrycia, przez które nie mogła przestać płakać

Źródło: tvn24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News