Syn otworzył zamrażarkę
Unsplash nrd
Jakub Kossakowski - 4 Maja 2020

Syn poszedł do mieszkania mamy. Zajrzał do zamrażarki, chwilę później jego krzyki usłyszał cały blok

To odkrycie jest wstrząsające. Nikt nie podejrzewał, że starsza pani skrywała w swoim mieszkaniu taką tajemnicę. Syn zdecydował się zajrzeć do zamrażarki, kiedy sprzątał mieszkanie po śmierci matki. Jego krzyk zmroził krew w żyłach innych lokatorów budynku.

Syn nie mógł uwierzyć własnym oczom, kiedy otworzył zamrażarkę. Przeżył chwilę grozy, która na myśl przywołuje najgorsze z koszmarów. Z pewnością wolałby nie poznać prawdy o swojej matce. Czego dowiedział się o niej się po jej śmierci?

Zagadka może być prawidłowo rozwiązana tylko przez najbystrzejsze osoby.Wśród cyfr kryje się kilka liter B. Tylko 2% społeczeństwa jest w stanie znaleźć wszystkie w 15 sekundCzytaj dalej

Syn odkrył przerażający sekret swojej matki

Czasami rodziny skrywają naprawdę osobliwe sekrety. Niektóre mogą wywołać niemałe oburzenie. Było tak również w innej sytuacji, kiedy na jaw wyszło, że syn stał się obiektem pożądania swojej matki. Życie jednak potrafi pisać scenariusze napawające przerażeniem.

Tajemnica skrywana przez spokojną i niepozorną starszą panią, ujrzała światło dziennie po jej śmierci. Wówczas syn zmarłej kobiety zdecydował się na uporządkowanie jej mieszkania. Jego uwagę przykuła zamrażarka znajdująca się na środku pokoju. Kiedy otworzył jej drzwi, całym budynkiem wstrząsnął jego krzyk. Jaki widok ukazał się jego oczom?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

MięsoPołożyła kostkę lodu na grillowanym mięsie. Efekt powala, każdy chce poznać jej genialny sekretCzytaj dalej

Widok wnętrza zamrażarki sprawił, że mężczyzna zaczął krzyczeć

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal Fakt24, całe zajście miało miejsce w Hamilton Heights na nowojorskim Zachodnim Harlemie. Po śmierci matki syn postanowił odwiedzić jej mieszkanie. Zaciekawiła go zamrażarka stojąca na środku pokoju. Mężczyzna zajrzał do środka, a jego krzyk zaalarmował nadzorcę budynku.

Okazało się, że w zamrażarce znajdowały się zwłoki. Podczas rozmowy z "New York Daily News" nadzorca przyznał, że ciało musiało być w niej przetrzymywane przez 10, a może nawet 15 lat. Mimo tego, że było w znacznym stopniu rozkładu, mężczyzna twierdzi, że należało ono do kobiety. Nikt nie podejrzewał, że starsza pani skrywała tak makabryczną tajemnicę. Uważano ją za wzorcową lokatorkę, która nigdy nie sprawiała problemów.

Dzisiaj grzeje:

1. Policja przekazała fatalne informacje. Chłopiec nie żyje, zabił go własny ojciec

2. Anna Lewandowska urodziła? Wszystko już jasne, gwiazda pokazała zdjęcie

Sprawie znaleziska, którego dokonał syn, przygląda się aktualnie nowojorska policja. Funkcjonariusze wstrzymują się od komentarzy do czasu otrzymania wyników sekcji zwłok. Policjanci nie potwierdzili również tego, że ciało należało do kobiety.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaskakujące słowa księdza do wiernych. "Ktoś próbował nam wdrukować, że w kościele się zakazimy. Czym?"
  2. Anna Lewandowska nie mogła dłużej milczeć. Przyznała się do choroby
  3. Ujawniono, co chirurg powiedział do Królikowskiego tuż przed operacją. Włos się jeży na głowie
  4. Genialny trik na wyczyszczenie przypalonego żelazka. Wystarczą 2 tanie składniki, a w kilka sekund będzie jak nowe
  5. Szymon Hołownia zalany łzami prosi Polaków o pomoc. Potrzebne są ogromne pieniądze
  6. Jak ugotować czerninę? Do sieci trafiła hitowa receptura, zupa smakuje nadzwyczajnie

Kobieta amputacja nógUżywała popularnego produktu do higieny tylko dla pań. Musieli jej amputować nogi, teraz ostrzega inne kobietyCzytaj dalej

Źródło: Fakt24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News