Ich mały synek chciał tylko uratować pieska. Rodzina jest pogrążona w żalu po tragicznej śmierci 2-latka

Ich mały synek chciał tylko uratować pieska. Rodzina jest pogrążona w żalu po tragicznej śmierci 2-latka Źródło: Facebook

Syn chciał tylko uratować swojego ukochanego pupila. Chłopczyk zniknął rodzicom z oczu, a chwilę później okazało się, że nie żyje.

Syn poczuł, że jego pies jest w niebezpieczeństwie, więc ruszył zwierzakowi na ratunek. W trakcie zamieszania zniknął rodzicom z oczu. Chwilę później został znaleziony martwy. Bliscy chłopca są zrozpaczeni.

Syn chciał uratować pupila, rodzina opłakuje tragiczną śmierć małego chłopca

Kurtis i Caitlin Sharp wraz z dziećmi przebywali na podwórku, kiedy w ich domu w Arkansas nagle wybuchł pożar. Małżeństwo głośno wzywało pomocy i własnymi rękami zaczęło gasić płomienie. W trakcie zamieszania z ich oczu zniknął najmłodszy syn, Lokey, nie przypuszczali jednak, że wydarzy się taka tragedia. Myśleli, że pożar domu to najgorsze, co ich spotkało, i całą uwagę skupili na ratowaniu dorobku swojego życia.

Niespełna 2-letni chłopiec zrozumiał, że w domu dzieje się coś strasznego. Przerażone dziecko postanowiło uratować swojego ukochanego psa. Chłopczyk wbiegł prosto w ogień z zamiarem uratowania czworonożnego pupila z płonącego budynku. Niestety, jego poświęcenie skończyło się ogromną tragedią: mały bohater spalił się żywcem. Po zakończonej akcji gaśniczej strażacy odnaleźli jego zwęglone ciało.

Syn wbiegł prosto w płomienie, dziecko spaliło się żywcem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina Lokey'a jest zdruzgotana. Stracili nie tylko dom i majątek całego życia, ale również ukochane dziecko. Ojciec tragicznie zmarłego chłopca podzielił się swoją rozpaczą na Facebooku.

- Chciałbym w tym miejscu powiedzieć: nigdy nie traktujcie swoich dzieci jak pewnik. Pielęgnujcie każdą chwilę spędzoną razem z nimi – napisał zrozpaczony ojciec dziecka na Facebooku.

- Leć wysoko, chłopczyku. Tęsknimy za tobą. Mama i tata oraz całe twoje rodzeństwo i cała rodzina kochają cię bardzo – dodał w kolejnym poście.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 27 lat, przyczyny są niejasne
2. Nie żyje gwiazda polskiego "Mam Talent". Druzgocące wiadomości obiegły media

Strażacy po zakończeniu akcji ratowniczej dokładnie zbadali zgliszcza domu. Stwierdzono, że nagły pożar wybuchł z powodu zwarcia w instalacji elektrycznej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Lewandowska prosi fanów o pieniądze. Kwota ścina z nóg, sprawa jest ważna i pilna
  2. Na jaw wychodzą kolejne, porażające kulisy morderstwa Filipka. Ojciec chłopca przed śmiercią szukał pomocy na policji, ale to nie wszystko
  3. Co mówi o Tobie kształt małego palca? Będziesz zdumiony, jakie cechy ujawnia, nawet te, do których w życiu się nie przyznasz
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Zasiłek dostaną jedynie WYBRANI. Kontrole przetrzepią wam kieszenie

źródło: Fakt 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News