Tajemniczy mężczyzna poprosił o wodę tatę bawiącego się z synkiem. Po chwili zaczął się horror

Tajemniczy mężczyzna poprosił o wodę tatę bawiącego się z synkiem. Po chwili zaczął się horror Źródło: youtube.com/CBS Chicago

Mały syn jest dla niego wszystkim. Mężczyzna, który prowadzi spokojne i dostatnie życie, był świadkiem wielkiego horroru. Pod jego posesję podjechał tajemniczy podróżny, który poinformował o kłopotach ze swoim autem i poprosił o szklankę wody. Chwila nieobecności Harrisa mogła doprowadzić do tragedii.

Syn i ojciec pewnego popołudnia bawili się razem w ogrodzie. Wtem pod dom Rona Harrisa podjechał tajemniczy samochód, którego kierowca zaczął skarżyć się na problemy techniczne pojazdu. Mężczyzna zapytał ojca małego Rykera, czy może urządzić sobie postój do czasu przyjazdu pomocy drogowej i prosić o szklankę wody. Harris zgodził się bez większych obaw i poszedł do domu po napój, zostawiając małego chłopca pod opieką ledwo co poznanego nieznajomego. Jak się okazuje, była to jedna z najgorszych decyzji, jakie mógł podjąć, i oo mały włos, a doszłoby do tragedii.

Syn został pod opieką nieznajomego. To mogło skończyć się tragicznie

Harris, który wszedł do domu, nie spodziewał się, że jego dziecko jest w wielkim niebezpieczeństwie. Jak się bowiem okazało, tajemniczy przyjezdny był nikim innym, jak porywaczem. Zamiast zająć się dzieckiem, mężczyzna schwytał je do worka ukrytego w bagażniku pojazdu. Kiedy mieszkaniec Indiany wyszedł z domu ze szklanką wody, zauważył, jak niebezpieczny porywacz ciągnie worek z wyrywającym się dzieckiem do pojazdu.

Amerykanin niewiele myśląc powalił nieznajomego na ziemię i wyrwał mu worek. Szybki telefon na policję nie zdołał jednak przyczynić się do złapania mężczyzny, który zdążył uciec prowadzonym przez siebie pojazdem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja szuka porywacza

Ojciec Rykera na szczęście zdołał zapamiętać model auta i jego numery rejestracyjne, a były to informacje niezbędne policji do wszczęcia śledztwa. Możliwe, że pojazd ten przebywał już w okolicy, a sam porywacz miał wszystko dokładnie zaplanowane już wcześniej.

Dzisiaj grzeje: 1. Żona przyłapana na zdradzie w samochodzie. Mąż wszystko nagrał
2. Joanna Krupa urodziła, do sieci trafiło zdjęcie z porodówki. Złapiecie się za głowy, jak nazwała dziecko

Policja z Indiany nie ustaje w poszukiwaniach, a Ron Harris dostał cenną lekcję, by nie zostawiać swojego potomka samego, szczególnie z nieznajomymi, którzy mogą nie mieć dobrych intencji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zakaz handlu w niedziele będzie ZŁAGODZONY. Skorzystają dwie grupy społeczne
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Donald Tusk dostanie emeryturę jak z bajki. Polacy mogą tylko pomarzyć o takich kwotach
  4. Kobieta wstała z ławki i weszła prosto na tory, pod nadciągające metro. Powód jej zachowania dotyczyć może każdego
  5. Mężczyzna zaatakowany przez węża sam odciął sobie palec. Szybko okazało się, że podjął najgłupszą decyzję w swoim życiu

źródło: Lolmania

Następny artykuł