Mało kto wiedział, że syn Kasi Kowalskiej jest już taki duży. Gwiazda postanowiła go dłużej nie ukrywać

Mało kto wiedział, że syn Kasi Kowalskiej jest już taki duży. Gwiazda postanowiła go dłużej nie ukrywać

Syn Kasi Kowalskiej, znanej polskiej wokalistki jest już dużym chłopcem. Dotychczas gwiazda nie chwaliła się nim w mediach społecznościowych, jednak teraz to się zmieniło.

Syn Kasi Kowalskiej, Ignacy, ma już 11 lat. Z uwagi na fakt, iż wokalistka stara się utrzymać swoje życie prywatne w tajemnicy i nie afiszuje się tym w mediach społecznościowych, długo opinia publiczna nie wiedziała, jak obecnie wygląda jej syn. Teraz gwiazda postanowiła się pochwalić owocem swojej miłości. Przestała ukrywać Ignacego w ukryci i wstawiła z nim zdjęcie na jeden z portali społecznościowych. 

Syn wokalistki jest już dużym chłopcem 

Kasia Kowalska jest jedną z najbardziej znanych i cenionych wokalistek w naszym kraju. Swoją muzyczną drogę rozpoczynała w zespole Evergreen, jednak to solowa kariera przyniosła jej sławę. Utwory takie jak ,,A to, co mam" czy ,,Oto ja" szybko zrobiły z niej gwiazdę. Mimo to, artystka nie bryluje na ściankach i nie jest aktywna w życiu publicznym. Stara się chronić swojej prywatności i niechętnie dzieli się nią w mediach społecznościowych. Teraz jednak to się zmieniło. 

Syn Kasi Kowalskiej, Ignacy Ułanowski przyszedł na świat 24 czerwa 2008 roku. Jest owocem miłości wokalistki i perkusisty, Marcina Ułanowskiego. Ignacy jest absolutnym oczkiem w głowie swojej mamy. Uwielbia grać w piłkę nożną i jest fanem Roberta Lewandowskiego oraz Cristiano Ronaldo. Zdjęcie, które wokalistka umieściła na portalu społecznościowym pokazało, że Ignacy wyrósł już na dużego chłopca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kasia Kowalska wraz z synem pozuje do zdjęcia z uśmiechem na twarzy. Wyglądają na zadowolonych i szczęśliwcy. Fani wokalistki szybko dostrzegli również podobieństwo syna do matki.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia na rozpoczęciu roku szkolnego w szkole podstawowej. 8 dzieci nie żyje, wiele innych jest rannych po incydencie w zagranicznej placówce
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować 

Rzeczywiście, podobieństwo syna do mamy jest ogromne. Kasia na pewno jest też bardzo dumna ze swojego syna. Przypomnijmy, że wokalistka ma jeszcze córkę, Aleksandrę. Ojcem Aleksandry jest Kostek Joriadis, polski muzyk i wokalista, z którym Kowalska współpracowała w latach 90 - tych. 

uploaded

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus: Niektóre rodziny czekają rok na decyzję. Bardzo błahy powód
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

Źródło: wp

Następny artykuł