Łzy same napływają do oczu. Relacje Olbrychskiego z synem nie były dobre

Łzy same napływają do oczu. Relacje Olbrychskiego z synem nie były dobre Źródło: Screen/ YouTube/ tvnpl

Syn Daniela Olbrychskiego, Rafał, nie ukrywał, że nie wspomina idealnie swojego dzieciństwa. Jego relacje z ojcem nie były dobre, ale po ostatnim publicznym spotkaniu wygląda na to, że znacząco się poprawiły.

Syn Daniela Olbrychskiego opowiadał dawniej w mediach o swoim dzieciństwie. Przyznawał, że ma sporo pretensji do swojego ojca. Z tego powodu relacje między nimi nie układały się zbyt dobrze. Wiele wskazuje jednak na to, że w ostatnim czasie panowie doszli do porozumienia.

Syn nie miał dobrych relacji z ojcem

Rafał Olbrychski miał opinię bardzo utalentowanego aktora. Za rolę w filmie "Rozmowa z człowiekiem z szafy" otrzymał nawet nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego. Jego kariera aktorska jednak później wyhamowała. Rafał przyznawał w mediach, że mocno skupił się na życiu rodzinnym. Prawdopodobnie chciał uniknąć błędów, które - jego zdaniem - popełnił ojciec. Syn wybitnego aktora nie ukrywał, że ich relacje nie należały do najlepszych.

Rafał Olbrychski miał żal do taty za to, że ten nie miał dla niego czasu. Wspomina, że dla ojca ważniejsza była kariera niż rodzina, i to właśnie życiu zawodowemu poświęcał znacznie więcej uwagi. Dlatego Rafał nie wspomina swojego dzieciństwa najlepiej. 

- Byłem wychowywany przez babcię i mamę, a z ojcem nie widywałem się za często, praktycznie wychowywałem się bez niego. Ciągle był zajęty pracą i różnymi kobietami - zdradził Rafał w wywiadzie dla Faktu.

Spotkanie syna i ojca. Jest lepiej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rafał Olbrychski gorzko wypowiadał się o swoich relacjach z ojcem. Przez długi czas panowie nie mieli nawet ze sobą kontaktu. Syn podjął dawniej próbę ocieplenia relacji i planował wprowadzić się do taty, lecz pomysł ten nie okazał się najlepszy.

- Nie jest tak różowo, jak wszyscy myślą. Ojciec lubi stwarzać wrażenie, że wszystko jest dobrze, że wszystko jest świetnie. Ale jeśli chodzi o życie osobiste, to jest wręcz przeciwnie - mówił Rafał.

Wygląda jednak na to, że relacja ojca i syna znacznie się w ostatnim czasie poprawiła. Niedawno obaj gościli na premierze książki "Żuławski. Szaman". Panowie przywitali się szczerym, wzruszającym obserwatorów uściskiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny wokalista. Zmarł po ciężkiej chorobie, opłakują go gwiazdy
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Bohater naszych czasów

Sam Rafał Olbrychski, pomny doświadczeń, stara się stawiać życie rodzinne na pierwszym miejscu. Z żoną Ewą ma dwójkę synów - Jakuba i Antoniego. Obaj są już niemal pełnoletni, więc Rafał przyznał, że planuje wrócić do zawodu.

Najlepsze newsy dnia

  1. PRACA MARZEŃ czeka! Dają 5 tys. zł za 6 godzin pracy
  2. W dniu ślubu teściowa szepnęła jej coś na ucho. Panna młoda prawie zemdlała. Nic dziwnego - to było straszne
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

Źródło: WP

Następny artykuł