Mama z 3-letnim synem poszła na spacer. Nagle doszło do tragedii, jedno z nich nie przeżyło

Mama z 3-letnim synem poszła na spacer. Nagle doszło do tragedii, jedno z nich nie przeżyło Źródło: Twitter.com EdinburghPolice

Syn był z mamą na spacerze, gdy nagle wydarzył się okropny wypadek. Oboje natychmiast trafili do szpitala, lekarze robili co mogli, by uratować im życie. Niestety, jedno z nich zmarło. Rodzina jest zrozpaczona, a lokalna policja wszczęła dochodzenie w tej wstrząsającej sprawie.

W wtorek około godziny 14:30 3-letni Xander Irvine wyszedł na spacer ze swoją mamą Wiktorią po dzielnicy Morningside w Edynburgu w Szkocji. Kobieta nie spodziewała się, jak wielki dramat rozegra się już za parę chwil. Nagle doszło do tragicznego wypadku, samochód marki Kia gwałtownie zjechał na chodnik i uderzył w kobietę i chłopca. 

Dziecko i jego mama natychmiast zostali przetransportowani do szpitala, lekarze robili co mogli, by uratować życie im obojgu. Niestety, obrażenia 3-latka okazały się zbyt rozległe, chłopiec zmarł. Zrozpaczona mama Xandera opuściła już szpital, rodzice są załamani śmiercią syna.

Mama i syn zostali potrąceni przez samochód na chodniku 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Za kierownicą pojazdu, który śmiertelnie potrącił chłopca na chodniku, siedziała 91-letnia kobieta. Staruszka w wyniku zdarzenia nie odniosła żadnych obrażeń. Lokalna policja prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku, funkcjonariusze dokładnie analizują nagrania z kamer monitoringu oraz przesłuchują świadków. Na razie nie ustalono dokładnej przyczyny zdarzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzina królewska w żałobie. Nie żyje uwielbiana księżniczka

2. W czasie snu ciągle słyszał drapanie. Lekarz nie wierzył własnym oczom

Na miejscu wypadku pojawiły się kwiaty oraz maskotki, zostawione tam w celu upamiętnienia tragicznie zmarłego 3-latka. Bliscy rodziny wyrazili ogromny żal z powodu śmierci chłopca i złożyli mu hołd w specjalnym oświadczeniu wydanym przez lokalną policję. Podziękowano również za pomoc i zaangażowanie policji, straży pożarnej i służbom ratowniczym, a także lokalnej społeczności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poszedł na grzyby, nagle poczuł dziwny zapach. Pobladł, bo natrafił na "palce diabła"
  2. Dramatyczne doniesienia na temat stanu zdrowia mistrzyni świata. Jest coraz gorzej, "Lara walczy o życie"
  3. Niebywałe doniesienia o Maryli Rodowicz. Fani przecierają oczy ze zdumienia, TVP potwierdza
  4. Pilny apel sanepidu, zakażony ksiądz rozdawał komunię wiernym. Trwają poszukiwania uczestników mszy
  5. Mąż nagle zaczął tańczyć z dużo młodszą kobietą. Reakcja jego żony zwala z nóg, wszystko się nagrało
  6. Tragedia, nie żyje księżniczka. Miała straszny wypadek, cały kraj pogrążył się w żałobie

Źródło: o2

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News