W dniu pogrzebu syna organizm matki odmówił posłuszeństwa na zawsze. Nagła śmierć Krzysztofa poruszyła Polskę

W dniu pogrzebu syna organizm matki odmówił posłuszeństwa na zawsze. Nagła śmierć Krzysztofa poruszyła Polskę Źródło: pikio.pl

Syn był dla matki całym światem. Kiedy zmarł, kompletnie się załamała i straciła wolę życia. Gdy nadszedł dzień pogrzebu jej potomka, organizm zrozpaczonej kobiety odmówił posłuszeństwa.

Syn zmarł będąc w sile wieku. Jego matka nie spodziewała się, że jej potomek odejdzie z tego świata wcześniej niż ona. Tragedia kompletnie ją załamała - tuż po pogrzebie, rodzina musiała pożegnać kolejnego swojego członka.

Krzysztof zmarł po pracy. Jego nagła śmierć wstrząsnęła Polakami

Do niefortunnego zdarzenia doszło w Przemęcie w województwie wielkopolskim. 45-letni Krzysztof M. rozpoczął niedawno nową pracę. Zatrudniła go firma, która zajmuje się układaniem kostki brukowej. Jak relacjonuje ciotka zmarłego - bardzo się cieszył z rozpoczęcia nowej pracy. Niestety, pewnego dnia doszło do tragedii.

Kiedy 45-latek wrócił z pracy do domu, gorzej się poczuł. Było na tyle źle, że jego matka zdecydowała się wezwać karetkę. Przetransportowano go do szpitala, gdzie personel walczył o jego życie. Niestety, mężczyzna zmarł w placówce.

Śmierć po powrocie z pracy poruszyła Polaków i była na tyle podejrzana, że sprawą zajęła się wolsztyńska prokuratura. Jak się okazało, sytuacja ta okazała się zbyt bolesnym ciosem dla matki mężczyzny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Matka zmarła w dniu pogrzebu swojego potomka. "Nawet nie wyszła na cmentarz"

Elżbieta M., matka 45-latka, bardzo ciężko zniosła jego śmierć. Tak tragiczne wydarzenia, niewątpliwie odcisnęły ślad na jej psychice. W dniu pogrzebu jej syna doszło do kolejnej tragedii.

Matka Krzysztofa M. zmarła dokładnie tego dnia, w którym jej syn miał zostać pochowany. Organizm starszej kobiety odmówił posłuszeństwa, a ona całkowicie straciła wolę życia. Jako powód śmierci podano "przyczyny naturalne".

- Ela zmarła w dzień pogrzebu Krzysia. Nawet nie wyszła na cmentarz - skomentowała rozżalona siostra zmarłej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  4. 13-latka wpadła do pokoju rodziców krzycząc z bólu. Widok na jej szyi był przerażający, mama nie umiała jej pomóc
  5. Cudowniejszej wiadomości o Elżbiecie Jaworowicz dzisiaj nie przeczytacie. Wielka tajemnica ujawniona
  6. Ksiądz 5 minut po ślubie obrzydliwie upokorzył nowożeńców jak nikt nigdy. Panna młoda wybuchła płaczem

Źródło: Super-Express

Następny artykuł