Jej syn położył się na ogromnym pitbullu, wszystko nagrywała. Ale nie mogła przewidzieć reakcji zwierzaka

Jej syn położył się na ogromnym pitbullu, wszystko nagrywała. Ale nie mogła przewidzieć reakcji zwierzaka Źródło: YouTube / Renato Spinelli

Syn położył się na wielkim Pitbullu, niemowlak nie wiedział, że to może być niebezpieczne. Jego matka wszystko nagrywała, a reakcji czworonoga nie dało się przewidzieć.

Syn był nagrywany przez matkę, a w pewnym momencie postanowił przytulić się do leżącego Pitbulla. Dziecko nie zdawało sobie sprawy, że to może być niebezpieczne zachowanie. Kobieta nie przewidziała reakcji ogromnego psa.

Syn położył się na wielkim psie rasy pitbull

Kobieta nagrywała swojego bawiącego się synka. W pewnym momencie niemowlak postanowił przytulić się do leżącego obok, ogromnego psa rasy pitbull. Położył się na nim, nawet nie zdawał sobie sprawy z tego, że jego zachowanie może być bardzo niebezpieczne. Pitbulle powszechnie uważane są za bardzo agresywną i groźną rasę, jednak tej reakcji zwierzaka nie mogła przewidzieć nawet matka dziecka.

Oglądając nagranie, które zostało udostępnione na portalu YouTube, można zobaczyć jak kilkumiesięczny chłopczyk kładzie się na ogromnym, białym psie. Dziecko leży wzdłuż jego brzucha i opiera głowę o przednie łapy pitbulla. W pewnym momencie zwierzak uwalnia jedną z nich i kładzie ją na plecach dziecka. Jego reakcja zupełnie zaskoczyła matkę niemowlaka.

Kobieta nagrywała, jak jej syn przytula się do ogromnego psa. Nie przewidziała jego reakcji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pitbull uwolnioną łapą przygarnia chłopca i przytula go do siebie. W tej pozie trwają jeszcze dłuższą chwilę. Czworonóg zupełnie nie jest zdenerwowany okazaną przez dziecko czułością, wręcz przeciwnie, wydaję się zadowolony z jego obecności. W pewnym momencie leniwie ziewa, a pod koniec filmu podnosi pysk, by z sympatią polizać chłopczyka po głowie i twarzy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu

2. Kurski ujawnił, dlaczego Zamachowska i Kurdej-Szatan zostały wyrzucone z pracy w TVP

Nagranie z ich wyjątkowej chwili czułości trafiło do sieci. Internauci są zupełnie zaskoczeni reakcją potencjalnie groźnego pitbulla. Zwierzak od razu skradł im serce. Nie ma w nim ani grama legendarnej agresji, a niemowlak jest przy czworonogu jest zupełnie bezpieczny. Widać, że pies darzy chłopczyka ogromnym uczuciem. Matka dziecka ma wielkie szczęście, że jej syn ma takiego wspaniałego, psiego opiekuna i przyjaciela. 


YouTube / Renato Spinelli

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dopiero po ślubie zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja powala, upokorzył ją w okrutny sposób
  2. Dlaczego Bednarek miał dziwny "atak głupawki"? Doniesienia zza kulis zdumiewają
  3. Zwyrodnialec, żeby sprzedać psa jako suczkę, posunął się do barbarzyństwa
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów

źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News