Znany muzyk zawiesza trasę koncertową. Jego syn nie żyje, nagła, wstrząsająca tragedia

Znany muzyk zawiesza trasę koncertową. Jego syn nie żyje, nagła, wstrząsająca tragedia Źródło: pikio.pl

Syn słynnego muzyka został znaleziony martwy przez swojego ojca. Kultowy artysta, który jest w trakcie trasy koncertowej po całym świecie, był zmuszony do zawieszenia swojej działalności. Zewsząd spływają kondolencje, a najbliżsi nadal nie są w stanie uwierzyć w to, co się stało.

Syn znanego muzyka odszedł w wieku zaledwie 21 lat. Kultowy artysta, TobyMac, który wyrasta na prawdziwą ikonę obecnej sceny rapu, poinformował w swoich social mediach, że jego ukochane dziecko, początkujący muzyk TruDog, znany także jako Truett Foster McKeehan został znaleziony martwy przez niego w ich wspólnym domu. Ta tragedia załamała rapera, który ogłosił, że musi zawiesić swoją trasę koncertową.

Syn TobyMaca nie żyje. Przykre informacje ze świata muzyki

Uwielbiany przez publiczność TobyMac, będący obecnie w trasie koncertowej, która miała w założeniu objąć cały świat, poinformował, że jego ukochane dziecko, początkujący raper TruDog został znaleziony przez niego w stanie agonii. 21-letni mężczyzna miał leżeć na podłodze w swoim pokoju nieprzytomny i dopiero po przewiezieniu do szpitala zmarł. Jego śmierć jest wielką stratą dla świata muzyki, w którym młody muzyk bardzo chciał zaistnieć. 

- Był fascynującym synem, bratem i przyjacielem. […] Miał nieposkromioną, wspaniałą osobowość i marzenia. Nie lubił być szufladkowany. Wyrażał siebie przez muzykę, którą tworzył - wspomina jego ojciec.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nieznane przyczyny śmierci

Wiele się mówi w Stanach Zjednoczonych o tym, w jaki sposób zmarł muzyk. Pojawiają się plotki o przedawkowaniu narkotyków albo niewykrytej chorobie, ale jak na razie wszelkie spekulacje są ucinane przez rodzinę zmarłego, a sama sprawa jest monitorowana przez policję.

Dzisiaj grzeje: 1.Nie żyje legendarny polski muzyk. Zmarł na straszliwą chorobę, osierocił syna
2. Joanna Krupa urodziła, do sieci trafiło zdjęcie z porodówki. Złapiecie się za głowy, jak nazwała dziecko

Sam TobyMac nie kryje jednak żalu po utracie swojego ukochanego dziecka i powiedział o zawieszeniu koncertowania w 2019 roku. Jeśli sam zdecyduje się na powrót na scenę, to nastąpi to dopiero w 2020 roku. Fani są załamani tragedią legendarnego artysty i życzą mu jak najszybszego uporania się z tragedią.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zakaz handlu w niedziele będzie ZŁAGODZONY. Skorzystają dwie grupy społeczne
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Gwiazdor Ranczo ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie
  4. Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje
  5. Tajemniczy mężczyzna poprosił bawiącego się z synkiem tatę o wodę. Po chwili zaczął się horror

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł