W środku nocy wyrwał ją ze snu rozdzierający krzyk syna. Wbiegła do jego pokoju i widząc go zalanego krwią, zrozumiała, że ma niewiele czasu

W środku nocy wyrwał ją ze snu rozdzierający krzyk syna. Wbiegła do jego pokoju i widząc go zalanego krwią, zrozumiała, że ma niewiele czasu Źródło: .

Syn zaczął nagle w nocy krzyczeć. Mama przybiegła do jego pokoju i zobaczyła coś, czego nigdy nie chciała zobaczyć. Ciało jej dziecka było pokryte krwią, a ona wiedziała, że ma niewiele czasu na to, by pomóc swojemu ukochanemu dziecku.

Syn spał w swoim dziecięcym pokoju. Noc była jak każda inna, ale nagle dziecko zostało zbudzone ze snu. Przerażające krzyki obudziły jego rodziców, którzy natychmiast pojawili się przy synu. Sytuacja, którą zastali, okazała się dramatyczna - musieli od razu działać.

Zakrwawiony syn wybudził rodziców ze snu

Tayler jest wesołym sześciolatkiem, który mieszka w Australii. To jedyne dziecko swoich rodziców, którzy dokładają wszelkich starań, by maluchowi nic się nie stało. Wychowują go tak, aby chłopiec wiedział jakie zagrożenie może na niego czyhać po tej stronie globu. 

W tę noc dziecko spało w zabezpieczonym łóżeczku, tak aby podczas snu nie wypadło i by nic innego mu się nie stało. Jednak zagrożenie przyszło niespodziewanie. Gdy mama wbiegła do pokoju dziecka, jej syn był cały pokryty krwią.

Syn w obliczu śmiertelnego zagrożenia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dookoła dziecka wił się ponad 3-metrowy pyton, który zdążył wielokrotnie zaatakować dziecko, zanim jego mama zdążyła pojawić się u niego w pokoju. Tammy natychmiast rzuciła się na pomoc dziecku. Udało jej się strącić niebezpieczne zwierzę, by nie mogło już atakować jej ukochanego dziecka. 

Syn po zdarzeniu został przetransportowany do szpitala, gdzie został poddany leczeniu. Lekarzom udało się go uratować. Na dzień dzisiejszy jego stan zdrowia nie wskazuje na to, by cierpiał na jakiekolwiek powikłania związane z pogryzieniem przez niebezpieczne zwierzę, jakim jest pyton.

Dzisiaj grzeje: 1. Piękna gwiazda PRL pochowana PÓŁ ROKU po śmierci. Miała 61 lat, podzieliła los Ireny Dziedzic
2. Małgosia 1 listopada pojechała z rodziną na cmentarz. Nie spodziewała się, że jej teściowa zachowa się tak obrzydliwe, nie może jej przebaczyć

Podczas gdy rodzice walczyli o zdrowie swojego dziecka, ich przyjaciel Craig Baker znalazł węża i zabił go, by już nikogo więcej nie skrzywdził. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mnóstwo Polaków STRACI wiele pieniędzy. Lepiej się dowiedz jak je zabezpieczyć
  2. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
  3. Panna młoda wjechała do kościoła na wózku. Nagle przed ołtarzem stał się prawdziwy cud, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia
  4. Gosia ma 6 lat, przeszła 16 chemioterapii i poparzyła przełyk setkami tabletek. Nowotwór wykańcza ją w zastraszającym tempie, rodzice błagają o pomoc
  5. To nagranie ma 6 milionów wyświetleń, internauci płaczą ze śmiechu. Ogromny pitbull przekrada się obok kotka, bo boi się go obudzić

źródło: newsner

Następny artykuł