Tata przez przypadek odkrył porażający sekret syna. Chwilę potem zaprowadził go na policję

Tata przez przypadek odkrył porażający sekret syna. Chwilę potem zaprowadził go na policję Źródło: Pixabay.com 4711018

Syn mężczyzny miał mroczny sekret, gdy tylko jego tata odkrył tajemnicę, natychmiast powiadomił odpowiednie służby. Sprawa wyszła na jaw zupełnie przypadkowo. Rodzicie chłopaka byli przerażeni tym, co zrobił.

Syn mężczyzny poniesie surowe konsekwencje swojego zachowania, a sekret nastolatka wyszedł na jaw zupełnie przypadkiem. Kiedy ojciec poznał okropną tajemnicę chłopaka, zdruzgotany natychmiast podjął decyzję i zaprowadził go na policję. Nie mógł uwierzyć w to, co zrobiło jego dziecko.

Syn mężczyzny skrywał porażający sekret

Kiedy Jonathan Evans z Pontypool w Południowej Walii odkrył sekret swojego 17-letniego syna, był przerażony. Wraz z żoną przeglądał telefon komórkowy nastolatka, aż natknął się na wiadomość, która zmroziła mu krew w żyłach. Tego się zupełnie nie spodziewali po swoim ukochanym dziecku.

Z przypadkiem odkrytego SMS-a rodzice nastolatka dowiedzieli się, że chłopak dopuścił się gwałtu na studentce. Jonathan nie mógł uwierzyć w to, co zrobił jego syn. Mężczyzna zmusił 17-latka, by zgłosił się na policję i przyznał się do zbrodni, choć wiedział, że jego ukochane dziecko poniesie za to surowe konsekwencje.

Syn Jonathana zgwałcił nastolatkę, mężczyzna kazał mu się przyznać do przestępstwa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że zgwałcona dziewczyna nigdy nie zgłosiła przestępstwa, jednak nastolatek nie pozostanie bezkarny i odpowie za swoją zbrodnię. 17-latka czekają teraz dwa lata w poprawczaku.

Dzisiaj grzeje: 1. Największa gwiazda polskiego kabaretu błaga o pomoc. Chodzi o jego partnerkę, wyjątkowo smutne

2. Skutki pandemii, których nie przewidziano. Pilny apel pediatrów

Ojciec chłopaka przyznał, że zbrodnia syna była dla niego wstrząsem. Pomimo tego, że bardzo kocha swoje dziecko, nie mógł pozwolić, by chłopak pozostał bezkarny. Przestępstwo, którego dopuścił się 17-latek było nie do zaakceptowania dla rodziców. Jonathan wyznał, że nie widział innego wyjścia i musiał poinformować o tym służby, choć być może nie dla wszystkich byłoby to naturalnym odruchem.

– Było to dla nas trudne i doprowadziło do wielu kłótni, ale postąpiłbym tak samo, ponieważ był to mój moralny obowiązek – wyznał ojciec nastolatka w rozmowie z "Daily Mirror".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt go nie powstrzymał i nagle wtargnął na wizję, kiedy Magda Gessler udzielała wywiadu. Widzów TVN całkowicie zaskoczył widok ogromnego psa
  2. Anna Lewandowska przegrała zakład. Nie uwierzycie, co musiała zrobić, fani byli w szoku
  3. Polskę obiegły tragiczne informacje. Nie żyje zasłużony działacz "Solidarności"
  4. Koniec uwielbianej przez Polaków stacji. Po 18 latach kanał przestanie istnieć
  5. Tata zrobił sobie piękne zdjęcie z dziećmi. Chwilę później wszyscy nie żyli, porażający powód tragedii
  6. Siedziała w więzieniu z mamą Madzi. Ujawniła, co działo się z nią w zakładzie, wstrząsające szczegóły

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News