Mama weszła z nastoletnim synem do lasu. Po chwili na nogi zostały postawione wszystkie służby

Mama weszła z nastoletnim synem do lasu. Po chwili na nogi zostały postawione wszystkie służby Źródło: Wikimedia Commons/Guilhem Vellut

Syn wszedł z matką do lasu, a później doszło do czegoś przerażającego. W wyniku nieoczekiwanych okoliczności postawiono na nogi wszystkie służby.

Syn wybrał się z matką do lasu, a ich wycieczka zakończyła się podniesieniem wielkiego alarmu. W wyniku wydarzeń, które nastąpiły później, na nogi musiały zostać postawione wszystkie służby. Pełna gotowość była niezbędna do zapanowania nad sytuacją.

Syn niespodziewanie zniknął 

Syn wybrał się z matką w ostatnią sobotę do lasu na grzyby. Rodzinna eskapada naznaczona była chwilą grozy. W pewnym momencie 15-latek zniknął z pola widzenia kobiety. Do wydarzenia doszło na obszarze leśnym koło Chodzieży. 

Matka początkowo się nie martwiła, ale gdy chłopak nie wracał przez dłuższy czas, wpadła w panikę. Obawiała się, że jej dziecku stała się krzywda, więc natychmiast zwróciła się po pomoc do specjalistów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Desperackie poszukiwania 

Początek jesieni to ulubiony moment dla wszystkich grzybiarzy, bo lasy są wtedy bardzo bogate. 15-latek postanowił spróbować swoich sił i razem z matką chciał przeczesać chodzieskie tereny w poszukiwaniu prawdziwków, podgrzybków i innych darów leśnego runa.

Wszystko szło dobrze do momentu, w którym matka zorientowała się, że jej syna nie ma w pobliżu. Początkowo nie zaniepokoiła się tym faktem, myśląc, że 15-latek oddalił się na chwilę i zaraz wróci. Kobieta postanowiła poczekać więc w samochodzie, bo był to idealny punkt orientacyjny. Gdy syn nie wracał przez długi czas wzięła sprawy w swoje ręce.

Bała się, że dziecku stało się coś złego, więc błyskawicznie postawiła na nogi wszystkie służby - wezwała na miejsce policję oraz straż, które zabrały się za dokładne przeczesywanie lasu. 

- Do działań natychmiast zaangażowano kilka patroli Policji, strażaków z OSP Margonin, OSP Szamocin oraz Straż Leśną. Wiadomym było, że chłopak nie posiada telefonu komórkowego - opisują sytuację lokalni policjanci.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Kim jest wdowa po Kornelu Morawieckim? Choć od lat żyli w separacji, pozostawali w bardzo bliskich stosunkach

Syn znalazł się dopiero wieczorem, w okolicach godziny 19:00. Na szczęście był cały i zdrowy. Jego matka przeżyła tego dnia prawdziwy dramat. Eksperci ostrzegają, że podczas leśnych wycieczek zawsze trzeba być przygotowanym na takie sytuacje. Polecają, żeby nie wybierać się na grzyby bez naładowanego telefonu w celach bezpieczeństwa. W lesie bardzo łatwo się zgubić. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Na studniówkę poszła z... ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował. Powód wzruszy was do łez
  3. Kotlety schabowe z "niespodzianką" rozpieszczają podniebienia. Przepis jest niebywale łatwy
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Największe piersi Polsatu znów na wolności. Gwiazda opala się topless, a fani szaleją na ten widok

Źródło: Super Express

 

Następny artykuł