Syn miał oddać rodziców do domu opieki, ale pozwolił im mieszkać w piwnicy. Reakcja staruszków miażdży serca

Syn miał oddać rodziców do domu opieki, ale pozwolił im mieszkać w piwnicy. Reakcja staruszków miażdży serca Źródło: youtube.com/World's Strictest Parents

Syn stanął przed ogromnym dylematem. Jego rodzice zaczęli mieć duże problemy zdrowotne i miał oddać ich do domu opieki. W ostatniej chwili jednak pozwolił zamieszkać im w piwnicy.

Syn patrzył z wielkim niepokojem, jak radzą sobie jako starsi i schorowani rodzice. 87-latkowie, którzy zaczęli mieć problemy z demencją i innymi chorobami, byli bliscy wyprowadzki do domu opieki. Kiedy wydawało się, że małżeństwo dożyje reszty swoich dni z dala od bliskich, Amerykanin zdecydował się na oryginalny gest. Matka i ojciec płakali z niedowierzania i wzruszenia.

Syn pomógł rodzicom. Przykry przypadek George'a i Bonnie

Małżeństwo George'a i Bonnie trwa nieprzerwanie od 65 lat. Para wychowała swojego syna, doczekała się wnuków i od wielu lat żyła na emeryturze. O ile staruszkowie przez długi czas zachowywali jasność umysłu, to w pewnym momencie szybko zaczęli ją tracić. Demencja i inne choroby sprawiły, że ich syn - Shaun - przez długi czas zastanawiał się, co ma uczynić. Bliscy polecali mu, żeby zdecydował się na dom opieki, ale Amerykanin nie chciał tracić codziennego kontaktu ze swoimi najbliższymi, zdecydował się więc zrealizować pewien plan.

Mężczyzna pewnego dnia wrócił z pracy z torbami z marketu budowlanego. Poprosił swoją żonę, aby ta pod osłoną nocy pomogła mu w sprzątaniu i urządzaniu mieszkania dla pary seniorów. Ta decyzja ocaliła ich od wyjazdu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Matka była w szoku

Kilka dni później Shaun powiedział rodzicom, że odwołał transport do domu starości. Staruszkowie, nie mogąc uwierzyć, zapytali, czemu to zrobił. Wtedy zaprowadził ich do piwnicy.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać 
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Bohater naszych czasów

Pomieszczenie, które dotychczas zagracone było starymi meblami, śmieciami i częściami samochodowymi przerodziło się w pełni funkcjonalne mieszkanie, dzięki czemu Amerykanin może codziennie doglądać stanu zdrowia rodziców. Matka mężczyzny nie mogła uwierzyć w ten gest i w to, jak dobrego człowieka udało się jej wychować.

Najlepsze newsy dnia:

  1. DRAMAT Tesco. Przez zakaz handlu może zniknąć z Polski
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

Źródło: Webniusy

 

Następny artykuł