Sympatycy opozycji w furii po selfie Ogórek na grobach

Sympatycy opozycji w furii po selfie Ogórek na grobach

Magdalena Ogórek od czasu ostatnich wyborów prezydenckich jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiej sceny politycznej. Jej najnowsza fotografia, wykonana w uroczystość Wszystkich Świętych, sprowokowała także naprawdę skrajne emocje. Polityk musiała zderzyć się z gigantyczną falą krytyki.

Ogórek wzięła dziś udział w kweście na Powązkach. Wykonała w jej czasie pamiątkowe selfie, które opublikowała na jednym z portali społecznościowych. Nie spodziewała się jednak chyba tak kontrowersyjnej reakcji internautów.

Ostra krytyka zdjęcia

Niespodziewanie szybko pod fotografią Ogórek pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Według licznych internautów nie powinna ona była wykonywać jej w takim miejscu jak cmentarz. "Był lans na Powstańcu Warszawskim, teraz lans na trupach, co wymyśli następnym razem?"; "Za to własną, centralną puszkę ma Pani, Pani Magdo pustą. I proszę uśmiechnąć się szerzej, selfie na cmentarzu to nadal selfie (ponieważ obawiam się, że Pani nie zrozumie, spieszę dodać: sarkazm/ironia)" - oto tylko niektóre z wymownych komentarzy, które pojawiły się pod kontrowersyjną fotografią. Fot. Instagram Fot. Screen Pudelek Fot. Screen Pudelek Fot. Screen Pudelek Fot. Screen Pudelek
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News