Symbol Polski Walczącej jako
Wiadomości Pikio - 28 Lipca 2015

Symbol Polski Walczącej jako "hitlerowska flaga"

Niefortunna sprawa. Okazuje się, że po wpisaniu hasła "hitlerowska flaga" w wyszukiwarce grafiki google w wynikach pojawia się polska flaga z symbolem Polski Walczącej jako jeden z pierwszych obrazów.

fot. google fot.zrzut ekranu google Grafika odsyła użytkownika do strony powiatu tureckiego (woj. wielkopolskie) do artykułu (ze wspomnianą grafiką) o 65. rocznicy Powstania Warszawskiego. Cała bulwersująca sytuacja to najprawdopodobniej dzieło bardzo nieprzyjemnego przypadku jednak zdziwienie może budzić fakt takiego pozycjonowania polskich symboli pod hasła odnoszące się do hitleryzmu i nazizmu. Podobna sytuacja ma miejsce gdy w wyszukiwarce wpiszemy "nazistowska flaga" gdzie wśród wyników znajdziemy polską flagę z polskim godłem (używaną przez polskie placówki dyplomatyczne), swastykę na polskiej fladze oraz nazistowskie flagi zawieszone za pomnikiem Mikołaja Kopernika (na którym widnieje symbol PW) na placu Staszica w Warszawie.fot. zrzut ekranu google fot. zrzut ekranu google Takie wypozycjonowanie grafik budzi tym większe oburzenie i zniesmaczenie, że Polacy wciąż walczą z atakami ze strony zachodnich mediów, które oskrażają niesłusznie nasz naród o współodpowiedzialność i współudział w Holokauście.Polub pikio.pl by być na bieżąco!
bhfot. google fot.zrzut ekranu google Grafika odsyła użytkownika do strony powiatu tureckiego (woj. wielkopolskie) do artykułu (ze wspomnianą grafiką) o 65. rocznicy Powstania Warszawskiego. Cała bulwersująca sytuacja to najprawdopodobniej dzieło bardzo nieprzyjemnego przypadku jednak zdziwienie może budzić fakt takiego pozycjonowania polskich symboli pod hasła odnoszące się do hitleryzmu i nazizmu. Podobna sytuacja ma miejsce gdy w wyszukiwarce wpiszemy "nazistowska flaga" gdzie wśród wyników znajdziemy polską flagę z polskim godłem (używaną przez polskie placówki dyplomatyczne), swastykę na polskiej fladze oraz nazistowskie flagi zawieszone za pomnikiem Mikołaja Kopernika (na którym widnieje symbol PW) na placu Staszica w Warszawie.fot. zrzut ekranu google fot. zrzut ekranu google Takie wypozycjonowanie grafik budzi tym większe oburzenie i zniesmaczenie, że Polacy wciąż walczą z atakami ze strony zachodnich mediów, które oskrażają niesłusznie nasz naród o współodpowiedzialność i współudział w Holokauście.Polub pikio.pl by być na bieżąco!
bh
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News